Trwa ładowanie...
d3shwsk

To już 10. sezon "Hardcorowego lombardu", a emocje wcale nie maleją!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już 10. sezon "Hardcorowego lombardu", a emocje wcale nie maleją!
(CBS Reality)
d3shwsk

Na początku sezonu 10. Seth i Ashley będą próbowali kierować sklepem. Decyzja młodego Golda o zmniejszeniu liczby pracowników sprawi, że jego siostra będzie musiała borykać się sama z tłumem szalonych klientów. Okaże się, że podział obowiązków pomiędzy rodzeństwem nie sprawdzi się i Les będzie musiał podjąć decyzję, komu przekazać pełnię kontroli nad lombardem.

Dzieci Golda jak zwykle nie będą się ze sobą zgadzać. W jednym odcinku Ashley uzna, że klient zdecydowanie przeholował i powinno mu się zakazać wstępu do sklepu, zaś Seth będzie uważał, że nic się nie stało. Widząc narastające konflikty, Les wróci w końcu do gry! Będzie jednak potrzebował pomocy Setha przy rzadkim sportowym znalezisku. Czy syn pomoże mu, czy raczej zignoruje prośbę?

W jednym z odcinków do lombardu przyjdą dwie nastolatki, które będą narzekały, że zostały oszukane przez tajemniczą kobietę, powiązaną ze sklepem. Seth będzie chciał je odprawić, ale Ashley postanowi wyjaśnić tę dziwną sytuację. Czy są to tylko naiwne małolaty, które dały się oszukać, czy może w ekipie "Hardcorowego lombardu" jest wyrafinowany złodziej?

d3shwsk

Wiele zamieszania wywoła awaria sklepowego komputera. Rosnące kolejki i coraz większy chaos bardzo utrudnią życie Ashley, ale będzie jej ciężko schować dumę do kieszeni i poprosić brata o pomoc. W ostatnim odcinku serii okaże się, że Seth ma sekret, który ukrywał przed ojcem. Jaki? Sprawdźcie sami na CBS Reality!

10. sezon "Hardcorowego lombardu" już od 7 kwietnia w dni powszednie o godzinie 21:00 i 21:30 na CBS Reality. Sezon 11. jeszcze w tym samym miesiącu.

 (fot. CBS Reality)
((fot. CBS Reality))
d3shwsk

Podziel się opinią

Share
d3shwsk
d3shwsk