Trwa ładowanie...

To byłby wielki powrót. Małgorzata Pieńkowska chciałaby zobaczyć Joannę Koroniewską znów na planie

Czy doczekamy się kiedyś powrotu serialowej Małgosi do "M jak miłość"? Chciałaby tego koleżanka z planu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To byłby wielki powrót. Małgorzata Pieńkowska chciałaby zobaczyć Joannę Koroniewską znów na planieŹródło: ONS.pl
d30j49h

Joanna Koroniewska wcielała się w Małgosię Mostowiak od samego początku trwania ulubionego serialu Polaków. O tym, że rozstaje się z "M jak miłość" zdecydowała prawie sześć lat temu. Wolała zająć się życiem rodzinnym i grą w teatrze. W serialu natomiast długo jej brakowało. Producenci nie uśmiercili bohaterki Koroniewskiej. Serialowa Małgosia wyjechała do Stanów i wpadła w ręce niebezpiecznej sekty, co uniemożliwiło jej powrót do kraju.

Jak się okazuje, za Małgosią tęsknią nie tylko widzowie, ale i koledzy z planu. Małgorzata Pieńkowska, która gra jej siostrę, Marysię, w ostatniej rozmowie z "Faktem" przyznała, że bardzo chciałaby, żeby wróciła do serialu.

– Jak jeszcze grałyśmy razem, miałyśmy świetny kontakt. To jest bardzo twórcza, fajna dziewczyna. Świetnie się rozwijała w swojej karierze. Tak sobie myślę, że dobrze, że czasami są przerwy w pracy, bo nie jesteśmy maszynami. Ale czas, żeby wróciła! – stwierdziła Pieńkowska w rozmowie z tabloidem. Skoro scenarzyści nie uśmiercili bohaterki Koroniewskiej, to jej powrót jest możliwy, a furtka otwarta. A wy co o tym sądzicie? Czekacie na powrót serialowej Małgosi?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30j49h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30j49h
d30j49h