Trwa ładowanie...
14-02-2017 19:30

To był najbardziej stresujący moment w jego karierze. Wpadki z gwoździem Kammel długo nie zapomni

Jak bumerang wraca temat afery, jaka wybuchła po niefortunnym wypadku na planie jednego z odcinków "Pytania na śniadanie". Przypomnijmy, że gościem Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela był iluzjonista Marcin Połoniewicz, posługujący się pseudonimem Pan Ząbek. Magik miał zaprezentować sztuczkę z użyciem gwoździa. Niestety, trik się nie udał, a ostrze utkwiło w dłoni prowadzącej program. Kammel opowiedział ostatnio, jak wpłynęło na niego to zdarzenie i że to była najbardziej stresująca sytuacja w jego karierze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To był najbardziej stresujący moment w jego karierze. Wpadki z gwoździem Kammel długo nie zapomniŹródło: ONS.pl
d3kx9kd
d3kx9kd

Początkowo dziennikarka broniła iluzjonisty i krytycznie reagowała na złośliwe komentarze pod jego adresem. Przy okazji zaapelowała do widzów o uszanowanie jej prywatności i zapewniła, że dla niej temat jest już zamknięty. Prezenterka nie dotrzymała jednak słowa i zdecydowała się jeszcze raz zabrać głos w tej głośnej sprawie. Ku zdziwieniu widzów, nie stanęła już w obronie Połoniewicza. Wprost przeciwnie. Zarzuca magikowi, że stara się chronić swój wizerunek jej kosztem, ukrywając prawdę o zdarzeniu. Sieć zalała fala żartów i domysłów, że wpadka nie była prawdziwa. Prowadzący "Pytania na śniadanie" jednak do dziś zapewnia, że chwile grozy na planie zdarzyły się naprawdę.

Kammel na swoim kanale na YouTube cyklicznie odpowiada fanom na pytania dotyczące jego kariery i doświadczenia w wystąpieniach publicznych. Tym razem, zapytany o najbardziej stresującą sytuację, wskazał bez wahania wpadkę z gwoździem z programu śniadaniowego. "Wyjaśnijmy to w końcu", zachęca do obejrzenia filmiku. - Na początku myślałem, że to jest żart, który z resztą nie po raz pierwszy, koleżanka próbuje zrobić mi na antenie. Ale kiedy usłyszałem, że magik używa słowa powszechnie uznawanego za wulgarne, zrozumiałem, że żarty się skończyły. Koleżankę zabrano do szpitala, a ja musiałem dokończyć program sam. Pamiętam, że zrobiłem wtedy dwa wywiady, które miały ręce i nogi, ale zupełnie nie pamiętam, o czym mówiłem - opowiedział. Całości wypowiedzi możecie posłuchać poniżej.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3kx9kd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kx9kd