Tina Fey zatrudnia kolegę z "Rockefeller Plaza 30"

Tina Fey zatrudnia kolegę z "Rockefeller Plaza 30"
Źródło zdjęć: © megafon.pl

03.03.2014 02:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*Tina Fey i Robert Carlock, którzy stoją za sukcesem serialu komediowego "Rockefeller Plaza 30", kompletują obsadę swojego nowego projektu.*

Nowa seria, która na razie doczeka się 13 odcinków, nosi tytuł "Tooken" i powstaje dla stacji NBC. Tina Fey i Robert Carlock są pomysłodawcami i scenarzystami projektu. Teraz zajmują się rekrutacją obsady.

Do ekipy dołączył właśnie Tituss Burgess, który w "Rockefeller Plaza 30" wcielał się w postać D'Fwana, członka ekipy żony Tracy'ego Jordana. W obsadzie znalazła się już Ellie Kemper, która sportretuje kobietę po ucieczce z sekty. Mając za sobą ekstremalne doświadczenia próbuje rozpocząć życie na nowo w Nowym Jorku.

Burgess wcieli się w geja, utalentowanego czarnoskórego piosenkarza, któremu jednak nigdy nie udało się przebić na Broadwayu, więc wiąże koniec z końcem udając robota na Times Square.

W rzeczywistości Burgess jest aktorem, który wielokrotnie występowała na broadwayowskich deskach m.in. w musicalach "Rent", "The Little Mermaid" oraz "Guys and Dolls".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także