Timof 2012
Pierwszy komiks ukaże się na przełomie lutego i marca, będzie to zapowiadana od dawna powieść graficzna "Dziewczyna i Murzyn" autorstwa Judith Vanistendael. 152 strony w cenie 49 złotych.
Miesiąc później ma się ukazać "Lost Girls" słynny album Alana Moore'a i Melinda Gebbie. Wydawnictwo obiecuje, że tym razem to już ostateczny termin. Komiks to przewrotna, na poły pornograficzna reinterpretacja klasycznych bajek i baśni. Niestety, wielu czytelników może odstraszyć cena - twardookładkowy album ma kosztować 200 złotych bez 50 groszy.
W maju na Festiwal Komiksowa Warszawa wydane zostanie "Habibi" - komiks Craiga Thompsona powstały po jego wyprawie do Maroka, na bazie fascynacji Islamem (672 strony, twarda oprawa, 140 złotych), a także "Małe zaćmienia" (99 złotych) i drugi tom "Profesora Bella" (79 złotych).
W czerwcu ukaże się ostatni tom "Domu żałoby" Dominika Szcześniaka (29,90 zł) i, o ile zostanie do tego czasu narysowana, "Suka 2" Jeleny Woronowicz i Andrija Tkalenko - postapokaliptyczna opowieść inspirowana "Piknikiem na skraju drogi" i "Stalkerem".
We wrześniu zaś kontynuowane będą serie "Rewolucje" Mateusza Skutnika i "Lincoln" (po 69 złotych). Kolejny wysyp komiksów nastąpi w październiku, na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi. Zapowiadane są "Dzienniki ukraińskie" Igorta (79 złotych), kontynuacja obyczajowego "Fotostory" Dominika Szcześniaka i Rafała Trejnisa (49 złotych). Po raz kolejny zapowiedziany został także komiksowy reportaż Joe Sacco - "Strefa bezpieczeństwa Goražde", komiks ma kosztować 99 złotych. Wisienką na torcie ma być antologia polskiego komiksu kobiecego i "Vincent i Van Gogh" Gradimira Smudja.
Wydawnictwo zapowiada także dwie książki prof. Jerzego Szyłaka - filmoznawcy i komiksologa z Uniwersytetu Gdańskiego. Jedna z nich ma nosić tytuł "Gra ciałem".
Lost Girls, Profesor Bell, Strefa bezpieczeństwa Goražde i Lincoln zostaną wydane w imprincie Mroja Press, a pozostałe tytuły w imprincie timof comics.