Trwa ładowanie...

Tila Tequila urodzi dziecko swojemu bratu!

Tila Tequila urodzi dziecko swojemu bratu!Źródło: ONS.pl
d3bghpu
d3bghpu

Amerykańska gwiazdka telewizyjna, Tila Tequila, ogłosiła na swoim Twitterze, że spodziewa się dziecka...swojego brata!

Gwiazdka wyznała, że dziecko będzie prezentem na Gwiazkę: Tila Tequila bowiem jest matką zastępczą, gdyż brat gwiazdy i jego żona nie mogą mieć własnego potomka.

Tila Tequila, a tak naprawdę Thien Thanh Thi Nguyen, urodziła się 24 października 1981 roku w Singapurze. Jako mała dziewczynka wraz z rodziną przeniosła się do Houston w Texasie.

Jej kariera rozpoczęła się od profilu w Myspace, potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Rozpoczęła karierę jako wokalistka i modelka.

d3bghpu

W 2006 roku wydała singiel „No Woman, No Cry”, a rok później mini album „Sex” i single „I love U” „Stripper Friends” i „Paralyze”.

W wieku osiemnastu lat podpisała kontrakt z magazynem „Playboy”, które 22 kwietnia 2002 roku ukoronowało ją mianem PlayBoy Cyber Girl.

Jej postać pojawiła się w popularnej grze komputerowej „Street Racing Syndicate”.

Wokalistka wzięła udział w pierwszej edycji amerykańskiego programu tanecznego „Pants-Off, Dance-Off” i reality show "Zakochaj się w Tili Tequili".

d3bghpu

"A Shot at Love with Tila Tequila" miał premierę 9 października w muzycznej telewizji MTV. W show 16 chłopaków i 16 dziewczyn walczy o serce Tili, która otwarcie przyznaje że jest biseksualna.

Modelka ma własne marki: Tila Poker i Tila Casino.

W 2007 roku wzięła udział w filmie „Państwo młodzi: Chuck i Larry”, a rok później jako Tila Tequila zagrała w „Horrorween”.

W 2008 roku wydała książkę „Hooking Up With Tila Tequila”, która spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów modelki.

d3bghpu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bghpu