Trwa ładowanie...

"The Walking Dead" sezon 7 odcinek 2 – opis epizodu "The Well"

Za nami 2. odcinek 7. sezonu serialu „The Walking Dead”. Epizod zatytułowany „The Well” koncentruje się głównie na postaciach Morgana Jonesa i Carol Peletier, którzy trafili do osady Królestwa. Co spotkało bohaterów? Z jakimi niebezpieczeństwami musieli się zmierzyć? Zobacz krótki opis 2. odcinka 7. sezonu „Żywych trupów”.

Share
"The Walking Dead" sezon 7 odcinek 2 – opis epizodu "The Well"
Źródło: Materiały prasowe
dbihhd1

Premierowa odsłona nowej serii „The Walking Dead” spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów oraz krytyków. Epizod „The Day Will Come When You Won't Be” doceniony został przede wszystkim za niespotykane wcześniej napięcie oraz doskonałą realizację. Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku dowiedzieliśmy się, kto zginął z rąk Negana. Bohater pozbawił życia Abrahama Forda oraz Glenna. Oprócz tego wchodzi on na wojenną ścieżkę z Rickiem Grimesem. Co tym razem wydarzyło się w serialu?

Drugi odcinek siódmego sezonu „The Walking Dead” nosi tytuł „The Well” (ang. „Studnia”). Scenariusz epizodu opracował Matthew Negrete, a za jego reżyserię odpowiada Greg Nicotero. Kolejna odsłona serialu koncentruje się głównie na postaciach Morgana Jonesa i Carol Peletier. Nie zabrakło w niej wielu emocji oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji!

„The Walking Dead” sezon 7 odcinek 2 – Morgan i Carol w Królestwie

Epizod rozpoczyna się od przybycia Morgana i Carol do Królestwa. Mężczyzna przynosi do osady swoją towarzyszkę na noszach przy asyście Daniela i Richarda. Kobieta odniosła poważne rany po tym, jak została postrzelona przez Romana.

dbihhd1

Carol budzi się łóżku. Morgan zdradza jej, że spała przez 48 godzin. Dodatkowo mężczyzna opowiada Carol o królu Ezekielu. Bohatera spotyka przywódcę osady i jego tygrysa Shivę. Ezekiel wypytuje ocalałą kobietę o jej wrażenia odnośnie Królestwa. Ta nie ukrywa swojego zachwytu. Król zezwala Carol korzystać ze studni oraz oferuje jej owoce.

Peletier mówi Morganowi, że chce opuścić osadę. Mężczyzna nie ma jednak zamiaru pozwolić jej umrzeć.
Ezekiel składa Morganowi interesującą propozycję. Król chce, by bohater zajął się jednym z jego podopiecznych – Benjaminem. Początkowo bohater nie chce przystać na ofertę przywódcy. Zgadza się on ostatecznie trenować Bena.

„The Walking Dead” sezon 7 odcinek 2 – co jeszcze się wydarzyło?

Benjamin mówi Morganowi, że jego ojciec został zamordowany. Młody bohater przestrzega mężczyznę przez Ezekielem. Morgan odkrywa, że Carol zniknęła. Kobieta wyruszyła w nocy na zbieranie owoców. Nieoczekiwanie spotyka Ezekiela, który jest bardzo podejrzliwy wobec niej. Król zastanawia się, jak kobiecie udało się do tej pory przetrwać apokalipsę zombie. Carol wciąż chce opuścić osadę. Władca namawia ją, by została.

Następnego dnia Carol i Morgan jadą na koniach. Mężczyzna pozwala odejść swojej towarzyszce. Prosi ją jednak o to, by na siebie uważała. Kobieta wchodzi do domu i zabija znajdującego się wewnątrz szwendacza. Bohaterkę odwiedza Ezekiel z Shivą i próbuje ją uwieść.

„The Walking Dead” sezon 7 odcinek 2 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek „The Walking Dead” będzie można obejrzeć w poniedziałek 31 października o godzinie 22:00 na antenie telewizji FOX. Znamy już tytuł kolejnego epizodu produkcji. Trzecia odsłona siódmego sezonu nosi nazwę „The Cell”. Jej premierę zaplanowano na niedzielę 6 listopada.

dbihhd1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbihhd1
dbihhd1