Trwa ładowanie...
the walking dead

"The Walking Dead" - nowe zdjęcia z siódmego sezonu

Share
"The Walking Dead" - nowe zdjęcia z siódmego sezonu
d1qyxg8

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z siódmego sezonu serialu .

To już kolejne w ostatnich dniach materiały promujące nowe odcinki cyklu o ludziach, którzy żyją w świecie po wybuchu epidemii zombie. Kilka dni temu na YouTube mogliśmy obejrzeć zwiastun siódmej serii oraz fotosy prezentujące bohaterów. Teraz - pod tym adresem - znaleźć można fotosy pozwalające poznać pojedyncze sceny z nadchodzącego sezonu.

Przypomnijmy, że w cyklu grają Andrew Lincoln jako Rick, Chandler Riggs jako Carl, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Lauren Cohan jako Maggie, Steven Yeun jako Glenn, Norman Reedus jako Daryl, Lennie James jako Morgan i, w roli czarnego charakteru, Jeffrey Dean Morgan jako Negan.

d1qyxg8

Wedle wcześniejszych zapowiedzi w nowej odsłonie, która na antenie zadebiutuje w październiku, mają pojawić się dwie nowe, znane z komiksowego oryginału postaci. Nazywają się one Naomi i Jennie. Pierwsza opisywana jest jako typ babci, która straciła tak wielu, że zrobi wszystko, by nie żegnać kolejnej osoby. Jennie z kolei określana jest jako pogodna, ale twarda nastolatka.

W Polsce "The Walking Dead" na bieżąco emituje stacja Fox.

d1qyxg8

Podziel się opinią

Share
d1qyxg8
d1qyxg8