Trwa ładowanie...

"The Voice": ruszyły castingi. Zgłaszać można się tylko w jeden sposób

Ruszyły castingi do trzech odsłon popularnego "The Voice". Tym razem jednak zgłoszenia uczestnicy mogą wysyłać zgłoszenia wyłącznie internetowo. Termin nadsyłania: od 15 do 31 maja.

"The Voice": ruszyły castingi. Zgłaszać można się tylko w jeden sposóbŹródło: TVP
d2pfexz
d2pfexz

Programy "The Voice" okazały się kuźnią talentów i przestrzenią do sprawdzenia się wykonawców w każdym wieku. Już niebawem zaprezentować się będą miały okazję te jeszcze nieodkryte. Właśnie ruszyły przygotowania do jedenastej edycji "The Voice of Poland" drugiej "The Voice Senior" i czwartej odsłony "The Voice Kids". W przeciwieństwie do poprzednich lat, w tym roku nie odbędą się castingi stacjonarne. Do programów można zgłaszać się wyłącznie internetowo.

Zmiana ma związek z trwającą pandemią. TVP, chcąc kontynuować hity swojej ramówki reaguje na obecną sytuację i umożliwiła przeprowadzenie castingów w bezpieczny sposób. Wystarczy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Jakie warunki należy spełniać, aby wziąć udział w castingu?

Do programu "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. "The Voice Senior" to program dla seniorów po 60. roku życia, a do "The Voice Kids" mogą się zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. W tym przypadku jednak zgłoszenia dla najmłodszych muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka.

TVP
Źródło: TVP, fot: Jan Bogacz

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

TVP
Źródło: TVP, fot: Jan Bogacz

Przypomnijmy, że dziesiątą edycję "The Voice of Poland" wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Pierwszą polską odsłonę "The Voice Senior" zwyciężyły siostry Szydłowskie - Krysia, Ela i Jola, których trenerką była Urszula Dudziak. W ostatnim "The Voice Kids" triumfował niezwykle uzdolniony Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Internetowe castingi do kolejnych edycji potrwają od 15 do 31 mja.

d2pfexz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pfexz