Talent ShowThe Voice of Poland – znamy nowych jurorów programu TVP. "Jestem zaskoczony"

The Voice of Poland – znamy nowych jurorów programu TVP. "Jestem zaskoczony"

The Voice of Poland – znamy nowych jurorów programu TVP. "Jestem zaskoczony"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.05.2018 10:28, aktual.: 21.05.2018 20:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"The Voice of Poland" jest jednym z najpopularniejszych show, które wyłania zdolnych artystów i otwiera im drzwi do wielkiej kariery. Na stronie programu pojawiła się informacja o nowych jurorach. Będziecie zaskoczeni.

Niebawem startuje dziewiąta już edycja "The Voice of Poland". W programie pojawią się nowi jurorzy, którzy już na samym wstępie wywołali sporo emocji.

Produkcja show poinformowała o zaskakujących zmianach na oficjalnej stronie. W składzie jury znajdzie się Patrycja Markowska oraz Michał Szpak, a także debiutujący Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski.

Tego, że nikt praktycznie nie spodziewał się takiej zmiany, potwierdzają chociażby reakcje pod postem na Instagramie śniadaniowego programu. "Dwa typy się zgadzały! Ale reszta nie powiem zaskoczyła mnie", "Jestem zaskoczony", "Stary skład był super, ale nowy zapowiada się równie ciekawie!".

Nie wszystkim jednak podoba się taka zamiana. "Tragedia" - pisze internautka. Pojawiły się nawet jasne deklaracje: "Nie będę oglądać" – czytamy pośród komentarzy. Spotęgowane zaskoczenie i częściowe niezadowolenie może być spowodowane tym, że zabraknie Tomsona i Barona, którzy do tej pory zasiadali na sędziowskich fotelach we wszystkich edycjach.

Nowa edycja "The Voice" rusza już jesienia!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (353)
Zobacz także