Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Źle ze zdrowiem Nergala!

Share
"The Voice of Poland": Źle ze zdrowiem Nergala!Źródło: newspix.pl
d14sacc

[

]( http://www.fakt.pl )
Blada i zmęczona twarz, ukryty pod bandażem na przedramieniu wenflon, pot na czole. *Adam Nergal Darski (34 l.) daje z siebie wszystko zarówno na koncertach, jak i w programie "The Voice of Poland". Wszystko to jednak odbiło się na zdrowiu muzyka, który przecież dopiero co pokonał białaczkę.*

d14sacc

Udział w telewizyjnym show Dwójki i koncertowanie z zespołem Behemoth dały Darskiemu mocno w kość. Nergal nie mógł się już doczekać powrotu na scenę po chorobie, jednak narzucił sobie zdecydowanie za szybkie tempo. Choć wygrał walkę z białaczką, jego organizm wciąż jest bardzo wyczerpany i dlatego muzyk potrzebuje więcej odpoczynku niż przeciętna osoba.

Podczas sobotniego programu na żywo uśmiech co prawda nie schodził z twarzy byłego ukochanego Dody (27 l.), jednak wszyscy zwrócili uwagę na istotny szczegół – bandaż na jego ręce. Jak dowiedział się Fakt, książę ciemności przez prawie dwa tygodnie zmagał się z silnym przeziębieniem, które drastycznie odbiło się na jego wyczerpanym chorobą organizmie.

Na szczęście Darski nie ryzykował więcej. W tym tygodniu grupa, którą prowadzi w programie, przygotowywała się pod okiem współpracujących z Nergalem Zbigniewa Hołdysa (60 l.) i Urszuli Rembalskiej, on zaś leczył się i nabierał sił w domu. Odpoczynek i leki postawiły go na nogi, ale nawet charakteryzacja nie mogła ukryć znaków przemęczenia z twarzy muzyka. Kiedy tylko kamera go nie pokazywała, do gwiazdora podbiegały charakteryzatorki, by otrzeć pot z jego czoła i przypudrować bladą twarz.

Niespełna rok temu, Darski przeszedł serie chemioterapii, która wyjałowiła jego organizm i przygotowała do przeszczepu szpiku kostnego, który odbył się w jednym z gdańskich szpitali. Kilka miesięcy później Nergal wrócił do dawnego życia i z radością zaczął planować koncerty swojej grupy. Zapomniał jednak, że jeszcze przez jakiś czas będzie musiał bardzo na siebie uważać i oszczędzać siły. Teraz organizm dał mu znak, by przystopował i bardziej o siebie zadbał. Oby go posłuchał!

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Narzeczony Żmudy wygryzie Egurrolę?*

d14sacc

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d14sacc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14sacc
d14sacc