Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Żenująca wpadka Mielcarz!

"The Voice of Poland": Żenująca wpadka Mielcarz!Źródło: ONS.pl
d4lggu7

*Magda Mielcarz jeszcze rok temu była gwiazdą TVN-u. Po zakończeniu pierwszej edycji "Top model" zniknęła z naszych radarów i zaszyła się przed ciekawskimi mediami. Okazało się, że przyjęła propozycję od TVP2, która postanowiła wyprodukować muzyczne show "The Voice of Poland". Modelka została współprowadzącą programu i wraz z Hubertem Urbańskim próbuje rozkręcać atmosferę na planie. Niestety, w ostatnim odcinku piękna Mielcarz przejęzyczyła się. Wpadka mogła zdenerwować jej nowych szefów... Co powiedziała?*

Pierwsza edycja "Top model" cieszyła się wysoką oglądalnością, lecz niemal wszystkie odcinki (prócz finałowego) były kręcone kilka miesięcy przed emisją. Zawsze można było ponownie dokręcić scenę czy tak zmontować materiał, żeby nie widz nie zobaczył skompromitowanych prowadzących czy jurorów. Programy na żywo rządzą się innymi regułami i tylko ludzie o stalowych nerwach powinni w nich występować. To, co raz pójdzie w eter, jest już nie do odwrócenia. Przekonała się o tym Magda Mielcarz w ostatnim odcinku "The Voice of Poland".

Prowadząca zamiast powiedzieć "Możecie to zobaczyć na stronie voice.tvp.pl", wypaliła:
"Możecie to zobaczyć na stronie voice.tvn.pl"! Ciężko jej było ukryć niezręczne przejęzyczenie. Mogła pomylić niemal wszystkie słowa, ale akurat trafiło na jej byłego pracodawcę...

d4lggu7

Cóż, nikt nie jest doskonały i każdemu może się przytrafić wstydliwa sytuacja, ale tym razem Magda Mielcarz nie popisała się. W następnym odcinku The Voice of Poland pewnie będzie się jeszcze bardziej pilnować.

(fot. ONS)
Źródło: (fot. ONS)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4lggu7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lggu7