Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": zbliża się trzecia bitwa

Wielkimi krokami zbliża się kolejna bitwa w "The Voice of Poland". Szczęśliwi wybrani przejdą do kolejnego etapu, a ci, którym tego szczęścia zabrakło, będą mogli spróbować utrzymać się w programie w "nokautach". Z jakimi piosenkami zmierzą się tym razem?

Share
"The Voice of Poland": zbliża się trzecia bitwa
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
dzykzhm

Przed nami kolejna, trzecia już bitwa, a przed jurorami kolejne wybory uczestników do następnego etapu. Przypomnijmy, że pojawiły się zmiany w formule. Nerwy uczestników i trenerów zostaną wystawione na ciężką próbę, ci drudzy będą musieli wykazać się nie lada taktyką. Po każdej bitwie ring opuści jeden zwycięzca i jeden przegrany. Pokonany uczestnik opuszcza program, chyba że… któryś z trenerów go ukradnie. To jednak nie gwarantuje uczestnikowi przepustki do odcinka "nokaut". „Skradziony” wokalista trafia bowiem na tzw. gorące krzesło. Jeżeli dany trener zdecyduje się ukraść kolejną osobę, poprzednik zwalnia mu miejsce i odpada z programu. Emocji dodaje fakt, że każdy z trenerów ma prawo dokonać kradzieży… aż trzykrotnie!

Co tym razem się będzie działo? Dowiecie się z kolejnego odcinka, a my zdradzimy, jakie piosenki usłyszycie w nadchodzącym odcinku.

dzykzhm

"(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" Aretha Franklin
"Prosta piosenka" Poluzjanci
"This World" Selah Sue
"Creep" Radiohead
"Córeczko" Kayah
"Part-Time Lover" Stevie Wonder
"Want to Want Me" Jason Derulo
"Bang Bang" Jessie J, Ariana Grande i Nicki Minaj

"The Voice of Poland" możecie oglądać w każdą sobotę w telewizyjnej Dwójce. Więcej informacji na temat programu znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tu.

The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2

Zobacz także: Trenerzy The Voice nie boją się krytykować uczestników show

dzykzhm

Podziel się opinią

Share
dzykzhm
dzykzhm