Trwa ładowanie...
d49wjy7

"The Voice of Poland": zbliża się trzecia bitwa

Wielkimi krokami zbliża się kolejna bitwa w "The Voice of Poland". Szczęśliwi wybrani przejdą do kolejnego etapu, a ci, którym tego szczęścia zabrakło, będą mogli spróbować utrzymać się w programie w "nokautach". Z jakimi piosenkami zmierzą się tym razem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Voice of Poland": zbliża się trzecia bitwa
(The Voice of Poland, TVP2)
d49wjy7

Przed nami kolejna, trzecia już bitwa, a przed jurorami kolejne wybory uczestników do następnego etapu. Przypomnijmy, że pojawiły się zmiany w formule. Nerwy uczestników i trenerów zostaną wystawione na ciężką próbę, ci drudzy będą musieli wykazać się nie lada taktyką. Po każdej bitwie ring opuści jeden zwycięzca i jeden przegrany. Pokonany uczestnik opuszcza program, chyba że… któryś z trenerów go ukradnie. To jednak nie gwarantuje uczestnikowi przepustki do odcinka "nokaut". „Skradziony” wokalista trafia bowiem na tzw. gorące krzesło. Jeżeli dany trener zdecyduje się ukraść kolejną osobę, poprzednik zwalnia mu miejsce i odpada z programu. Emocji dodaje fakt, że każdy z trenerów ma prawo dokonać kradzieży… aż trzykrotnie!

Co tym razem się będzie działo? Dowiecie się z kolejnego odcinka, a my zdradzimy, jakie piosenki usłyszycie w nadchodzącym odcinku.

"(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" Aretha Franklin
"Prosta piosenka" Poluzjanci
"This World" Selah Sue
"Creep" Radiohead
"Córeczko" Kayah
"Part-Time Lover" Stevie Wonder
"Want to Want Me" Jason Derulo
"Bang Bang" Jessie J, Ariana Grande i Nicki Minaj

d49wjy7

"The Voice of Poland" możecie oglądać w każdą sobotę w telewizyjnej Dwójce. Więcej informacji na temat programu znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tu.

   The Voice of Poland, TVP2
(The Voice of Poland, TVP2)

Zobacz także: Trenerzy The Voice nie boją się krytykować uczestników show

d49wjy7

Podziel się opinią

Share
d49wjy7
d49wjy7