Trwa ładowanie...
09-11-2016 15:28

"The Voice of Poland": występy, które poruszyły publiczność

Uczestnicy "The Voice of Poland" przechodzą samych siebie, żeby pokazać, że ich awans do odcinków na żywo nie był przypadkiem. Przypomnijcie sobie, jak się zaprezentowali ostatnio.

d353kx0
d353kx0

Damian Rybicki zawojował scenę "The Voice od Poland" swoim występem na miarę musicalowej rewii. Takiego wykonania "It's oh so quiet" z repertuaru Björk nikt się nie spodziewał. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem, że z lirycznej piosenki można zrobić tak widowiskowy cover. W odróżnieniu do Damiana, Kasia Góras zdobyła serca słuchaczy nie show, a pełnym emocji wykonaniem piosenki "Without You" Mariah Carey. Oboje zapewnili sobie miejsce w kolejnym odcinku na żywo.

Trzeba przyznać, że jurorzy mieli wyjątkowo trudny orzech do zgryzienia decydując, kogo zabrać ze sobą dalej. Obecnie pracują nad repertuarem swoich podopiecznych do kolejnego odcinka na żywo. Jak wypadną następnym razem? A kto wam jak dotąd podobał się najbardziej?

"The Voice of Poland" możecie oglądać w każdą sobotę o 20.05 w telewizyjnej Dwójce. Więcej informacji na temat programu znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

d353kx0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d353kx0