ycipk-2m3ylg

"The Voice of Poland" - TVP2 odwołała emisję odcinka na żywo. Widzowie rozgoryczeni

Nie tak to miało wyglądać. TVP2 zrezygnowała z emisji kolejnego odcinka "The Voice of Poland", co nie przypadło do gustu fanom formatu. Swoje niezadowolenie wyrazili na oficjalnym profilu programu na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odcinek "The Voice of Poland" został przełożony
Odcinek "The Voice of Poland" został przełożony (Materiały prasowe)
ycipk-2m3ylg

W ostatnią sobotę, 10 listopada, TVP2 miała wyemitować pierwszy odcinek "The Voice of Poland" na żywo. Tak się jednak nie stało. Wszystko dlatego, że TVP1 postanowiła pokazać "Koncert dla Niepodległej" i nie chciała w tym dniu sama sobie robić konkurencji. Władzom Telewizji Polskiej zależało, aby tego jednego wieczoru Polacy włączyli telewizyjną Jedynkę i wraz z publicznością zgromadzoną na PGE Narodowym świętowali odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Niestety, nie wszystkim widzom ta zmiana w ramówce przypadła do gustu. Fani "The Voice of Poland" dali upust swojemu rozgoryczeniu na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Część z nich zarzuca produkcji, że nie poinformowała nikogo o przełożeniu emisji kolejnego odcinka.

"Jak można nie nadać programu w wolną, niezobowiązującą sobotę? Święto jest jutro", "Wypadałoby poinformować widzów, że dzisiaj programu nie będzie", "Też jestem zła, już się nastawiłam, a tu nic" - czytamy w komentarzach.

ycipk-2m3ylg

Zaległy odcinek "The Voice of Poland" zostanie wyemitowany dopiero 17 listopada. Wtedy też z programu odpadnie po dwóch uczestników z każdej drużyny.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2m3ylg

ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg