Talent Show"The Voice of Poland": Tomasz Kammel trafił do szpitala. Co się stało?

"The Voice of Poland": Tomasz Kammel trafił do szpitala. Co się stało?

"The Voice of Poland": Tomasz Kammel trafił do szpitala. Co się stało?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

07.01.2016 08:50, aktual.: 07.01.2016 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel doskonale zdaje sobie sprawę, że show-biznes bywa kapryśny i wystarczy mały błąd, aby zniknąć z ekranów. Nic więc dziwnego, że stara się nie odmawiać i przyjmować wszystkie propozycje pracy, które oferują mu szefowie TVP2. Prezenter nie tylko współprowadzi "Pytanie na śniadanie" oraz "The Voice of Poland", ale również ostatnio razem z kilkoma gwiazdami ze stacji zabawiał publiczność podczas imprezy sylwestrowej we Wrocławiu.

I choć zarówno widzowie jak i włodarze Telewizji Polskiej byli zadowoleni z jego występów w ostatni dzień roku, mało kto wie, że sukcesy Kammela na wizji okupione były cierpieniem. Nadmiar obowiązków negatywnie odbił się na jego zdrowiu. Jak podaje "Super Express", tuż po zakończeniu sylwestrowych koncertów dziennikarz nabawił się poważnego zapalenia zatok. Oprócz tego, Kammel zaczął borykać się z problemami ze snem i oddychaniem, uciążliwymi bólami głowy, niekontrolowanymi atakami kataru i opuchlizną twarzy. Dolegliwości okazały się na tyle poważne, że prowadzący "The Voice of Poland" trafił do szpitala.

Według relacji tabloidu, przez półtorej godziny Kammel przebywał pod narkozą, a lekarze robili, co mogli, aby postawić go na nogi. Na szczęście wszystkie zabiegi, którym został poddany dziennikarz, zakończyły się pomyślnie. Aby jednak mógł wrócić do pełnej sprawności, prezenter musi na jakiś czas ograniczyć aktywność zawodową. Miejmy nadzieję, że niebawem jednak znów zobaczymy go na szklanym ekranie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także