Trwa ładowanie...
22-11-2016 09:23

"The Voice of Poland": to najbardziej wymagająca edycja dla Marii Sadowskiej

Maria Sadowska przyznaje w rozmowie z Wirtualną Polską, że obecna edycja "The Voice of Poland" okazała się dla niej najbardziej wymagająca, gdyż musiała poświęcić swoim podopiecznym zdecydowanie najwięcej czasu spośród dotychczasowych odsłon programu.

d22b25h
d22b25h

- Ta edycja wymagała najwięcej pracy ode mnie. W poprzednich edycjach rzeczywiście miałam pewniaków, niewiele musiałam nad nimi pracować. To byli profesjonaliści, wystarczyło im kilka uwag z mojej strony. Teraz rzeczywiście włożyłam wiele pracy w całą drużynę, ale to nie znaczy, że uczestnicy byli słabsi, tylko po prostu mniej doświadczeni - wyjaśniła wokalistka. Jako trenerka jest jednak dumna z zaagnażowania młodych muzyków i już pracuje z Mateuszem Guzowskim i Katarzyną Góras nad ich autorskimi materiałami. Co więcej, być może próbkę tych dokonań będziemy mogli poznać w finale. Jaką niespodziankę szykuje widzom Maria Sadowska ze swoją podopieczną?

"The Voice of Poland" możecie oglądać na antenie TVP2 w soboty o 20.05. Więcej informacji na temat programu znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d22b25h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22b25h