Trwa ładowanie...

"The voice of Poland": Tak uzdrawia Nergal

Share
"The voice of Poland": Tak uzdrawia NergalŹródło: Youtube
d325ojy

[

]( http://www.fakt.pl )
Znany muzyk metalowy i juror jednego z telewizyjnych show *Adam Nergal Darski (34 l.) wziął udział w przedstawieniu. Nieskomplikowany scenariusz spektaklu odgrywanego na małej scenie polegał na odegraniu sceny uzdrowienia niepełnosprawnych.*

d325ojy

Zapadł już sobotni mrok, gdy w jednym z warszawskich klubów na scenę wjeżdżają prowadzone przez pielęgniarki dwa inwalidzkie wózki. W wózkach siedzą ubrani w pidżamy pacjenci.

To członkowie alternatywnego zespołu Times New Roman, wykonującego specyficzną muzykę imprezową. Cały czas siedząc w wózkach, wyśpiewują swój repertuar.

Po wykonaniu, na scenie pojawia się konferansjer. Nawiązuje dialog z publicznością i mówi, że zespół nie jest w stanie zagrać całego koncertu, chyba, że ktoś uzdrowi jego członków. Z widowni słychać ryk: „Szatan!”. Konferansjer sugeruje, że uzdrowienia może dokonać „Książę Ciemności”.

Po chwili na scenie pojawia się niewysoka męska postać ubrana w czarną, skórzaną kurtkę. Jest pochylona, ręce ma złożone jak do modlitwy. To „Nergal”. Na ramiona zarzuconą ma księżą stułę z symbolami krzyża. W tle demoniczne dźwięki. Darski próbuje udawać skupienie, ale twarz co chwilę wykrzywia mu uśmieszek. Kładzie dłonie na pochylonych głowach pacjentów. Mówi coś pod nosem. I nagle „pacjenci” wstają! Koniec przedstawienia.

(fot. Youtube)
Źródło: (fot. Youtube)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Edyta Pazura z córką

d325ojy

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d325ojy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d325ojy
d325ojy