Trwa ładowanie...

"The Voice Of Poland": Tadeusz Seibert w finale. Dał kosza Margaret!

Już w sobotę 30 listopada odbędzie się finał 10. edycji "The Voice Of Poland". Jednym z finalistów jest Tadeusz Seibert, który w przeszłości odrzucił zaloty ze strony Margaret.

"The Voice Of Poland": Tadeusz Seibert w finale. Dał kosza Margaret!Źródło: East News
d49lbri
d49lbri

Tadeusz Seibert jest jednym z finalistów 10. edycji "The Voice of Poland". Mężczyzna już od samego początku programu wzbudzał ciekawość. Jak się okazało, w przeszłości wychowywał się wraz z jedną jurorek, Margaret. Dał jej nawet kosza, co gwiazda do dziś mu wypomina.

Tadeusz Seibert urodził się w 1992 r. i pochodzi z Malborka. Ukończył Akademię Muzyczną w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej. Na co dzień jest nauczycielem śpiewu w swojej szkole wokalnej. Na swoim koncie ma współpracę z Teatrem "Variete" w Krakowie m.in. przy musicalu "Legalna Blondynka" w reżyserii Janusza Józefowicza oraz z Filharmonią Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy.

Seibert zdążył już zdobyć popularność w innych programach. Był laureatem "Szansy na sukces", "Mam talent", "Must be the music" czy "Śpiewaj i tańcz". Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą.

Uczestnik dostał się do finału wraz z Alicją Szemplińską, Darią Reczek oraz Damianem Kulejem. Finał "The Voice Of Poland" będzie można obejrzeć w sobotę 30 listopada o 20:05 na antenie TVP 2.

d49lbri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49lbri