Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Syn i facet Ani Dąbrowskiej. Zobacz, jak jest im oddana

"The Voice of Poland": Syn i facet Ani Dąbrowskiej. Zobacz, jak jest im oddanaŹródło: Starnews.pl
d39duh3

[

]( http://www.fakt.pl )
Rodzina jest dla *Ani Dąbrowskiej wszystkim. Jest oddana bliskim bez reszty. Teoretycznie mogłaby łapać chałtury jedna za drugą (bo przecież "The Voice of Poland" nie jedynym miejscem, w którym można się polansować i coś zarobić), ale tego nie robi. Woli poświęcać się rodzinie. Wie, że nie ma ceny za czas spędzony z rocznym Stasiem i partnerem Pawłem.*

d39duh3

Ania Dąbrowska to odpowiedzialna i mądra kobieta. Jej Paweł to szczęściarz. Pracował przecież w branży (jako dyrektor artystyczny koncernu muzycznego) i wie, co to znaczy być gwiazdą - ciągle w rozjazdach, studiach nagraniowych, na koncertach i imprezach promocyjnych.

Ania taka nie jest. Gdy spotkaliśmy ją ostatnio w centrum handlowym podziwialiśmy, z jakim oddaniem opiekuje się synem Stasiem. W jej oczach widać było miłość. Wyrozumiałość, z jaką patrzyła na ojcowskie nauki też była rozczulająca. Gdy całą rodzinką szli do japońskiej knajpki, pieszczotom nie było końca. Na sushi też bawili się świetnie. Widać, że jedzenie im smakowało.

(fot. Starnews.pl)
Źródło: (fot. Starnews.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Diva rzuciła Warszawę na kolana!

d39duh3

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d39duh3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39duh3