Trwa ładowanie...
db6nlir

"The Voice of Poland": Sami Harb skradł serca wszystkich jurorów!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Voice of Poland": Sami Harb skradł serca wszystkich jurorów!
(Voice of Poland, TVP2)
db6nlir

Sami Harb pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale jego rodzinne korzenie sięgają Bejrutu. Jak sam o sobie mówi, jest turystą i włóczykijem. Inspiracji muzycznych szukał na całym świecie, stąd pomysł przeprowadzki... do Polski.

Najpierw wybrał spokojny Sopot, później zgiełk głośnej Warszawy. Na co dzień pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej, a wieczorami przeistacza się w sceniczną gwiazdę i pokazuje swoje drugie oblicze. A jak wypadł na etapie przesłuchiwań w ciemno w 7. edycji "The Voice of Poland"?

Możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że jego talent został doceniony przez wszystkich trenerów. Sami usłyszał, że jest "kompletną całością, skończony jak obraz". Największe wrażenie Harb zrobił na nowej ekspertce - Natalii Kukulskiej, która z zapartym tchem wsłuchiwała się w jego głos. Czy w kolejnej odsłonie programu wokalista wymaluje sobie drogę do sukcesu? Tego dowiecie się z nowych odcinków "The Voice of Poland", które możecie oglądać już od września co sobotę w TVP2, o 20:05. Więcej informacji o programie znajdziecie na voice.tvp.pl.

db6nlir

Poniżej prezentujemy występ uczestnika, który tak bardzo oczarował jurorów. Jak wam się podoba?

 (fot. Voice of Poland, TVP2)
((fot. Voice of Poland, TVP2))
db6nlir

Podziel się opinią

Share
db6nlir
db6nlir