Trwa ładowanie...
31-08-2016 10:16

"The Voice of Poland": Sami Harb skradł serca wszystkich jurorów!

"The Voice of Poland": Sami Harb skradł serca wszystkich jurorów!Źródło: Voice of Poland, TVP2
d1o71sq
d1o71sq

Sami Harb pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale jego rodzinne korzenie sięgają Bejrutu. Jak sam o sobie mówi, jest turystą i włóczykijem. Inspiracji muzycznych szukał na całym świecie, stąd pomysł przeprowadzki... do Polski.

Najpierw wybrał spokojny Sopot, później zgiełk głośnej Warszawy. Na co dzień pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej, a wieczorami przeistacza się w sceniczną gwiazdę i pokazuje swoje drugie oblicze. A jak wypadł na etapie przesłuchiwań w ciemno w 7. edycji "The Voice of Poland"?

Możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że jego talent został doceniony przez wszystkich trenerów. Sami usłyszał, że jest "kompletną całością, skończony jak obraz". Największe wrażenie Harb zrobił na nowej ekspertce - Natalii Kukulskiej, która z zapartym tchem wsłuchiwała się w jego głos. Czy w kolejnej odsłonie programu wokalista wymaluje sobie drogę do sukcesu? Tego dowiecie się z nowych odcinków "The Voice of Poland", które możecie oglądać już od września co sobotę w TVP2, o 20:05. Więcej informacji o programie znajdziecie na voice.tvp.pl.

Poniżej prezentujemy występ uczestnika, który tak bardzo oczarował jurorów. Jak wam się podoba?

(fot. Voice of Poland, TVP2)
Źródło: (fot. Voice of Poland, TVP2)
d1o71sq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o71sq