Trwa ładowanie...
The Voice of Poland

"The Voice of Poland": Sami Harb kontra Olga Przybysz – podróż do świątyni miłości

Na tę bitwę czekają wszyscy. W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” na jednym ringu stanie Sami Harb i Olga Przybysz. Które z nich awansuje do następnego etapu muzycznego show?

Share
d3m7f1m

Sami po „przesłuchaniach w ciemno” podbił Internet. Jego wersja przeboju Rihanny „Love On The Brain” ma już ponad 730 tysięcy wyświetleń! Mimo że właśnie on był typowany na zwycięzcę, to Olga okazała się czarnym koniem tego pojedynku. Ujęła trenerów swoją wrażliwością i pięknym brzmieniem.

Dwa znakomite głosy i dwie różne osobowości - na scenie stworzyli jednak całość. Ich walka była niezwykle wyrównana. To właśnie tę bitwę Maria Sadowska nazwała najpiękniejszym wykonaniem wieczoru, a Tomson i Baron dzięki ich piosence przypomnieli sobie najwspanialsze momenty w życiu. Przed Andrzejem trudna decyzja – kogo zabierze do kolejnego etapu?

O tym przekonacie się, śledząc kolejne odcinki "The Voice of Poland". Emitowane są w każdą sobotę o godz. 20:05 na antenie TVP2. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj. Więcej informacji o programie znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3m7f1m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m7f1m
d3m7f1m