Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Prezes TVP nie wie co zrobić z Nergalem

Share
"The Voice of Poland": Prezes TVP nie wie co zrobić z NergalemŹródło: Kapif
d415aky

[

]( http://www.fakt.pl )
Juliusz Braun (63 l.) zapewne nie przypuszczał, że *Adam "Nergal" Darski (34 l.) będzie mu spędzał sen z powiek.*

d415aky

Tymczasem zamieszanie wokół kontrowersyjnego muzyka i jurora show TVP2 jest coraz większe, a – jak twierdzą nasi informatorzy – prezes powoli przestaje być pewien, czy dobrze zrobił, kładąc na nim krzyżyk.

Jak dowiedział się Fakt, do telewizji publicznej przychodzi coraz więcej wyrazów poparcia dla Darskiego. To sytuacja, która, jak twierdzi nasze źródło, nieco zaskoczyła prezesa TVP. Efektem tego jest to, że po swojej deklaracji o zakończeniu współpracy z jurorem „The Voice of Poland”, prezes na razie nie wraca do sprawy i nie chce jej komentować.

Nie doszło też do spotkania prezesa z producentem programu oraz samym Darskiml. Z naszych informacji wynika, że takie spotkanie miało się odbyć. Tymczasem jeszcze przed zakończeniem tej edycji muzycznego show, Telewizja Polska musi podjąć decyzję, co z jej kolejną częścią.

Producenci deklarowali, że wstawią się za Nergalem, który władzom TVP podpadł swoim obrazoburczym zachowaniem poza anteną, gdy podczas koncertu bawił się w „uzdrawianie chorych”. Czy prezes da się przekonać?

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ślub nie jest potrzebny Zielińskiej. Dlaczego?

d415aky

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d415aky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d415aky
d415aky