Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
the voice of poland
oprac. Anna Ryta
19-09-2019 12:24

"The Voice of Poland": Paulina i Bartek Gruszeccy wzbudzili emocje. Poruszająca historia małżeństwa

W ostatnim odcinku Przesłuchań w Ciemno programu "The Voice of Poland" wystąpił duet: małżeństwo Paulina i Bartek Gruszeccy. Para zaprezentowała utwór "Lucky". Ich wykonanie wzbudziło ogromne emocje oraz zachwyt jurorów.

"The Voice of Poland": Paulina i Bartek Gruszeccy wzbudzili emocje. Poruszająca historia małżeństwaŹródło: Facebook.com
d33r8bo

Paulina i Bartek Gruszeccy to doświadczeni wokaliści, których publiczność mogła poznać m.in. w I edycji programu "Śpiewajmy Razem All Together Now", w której zaszli aż do finału. Na platformie Polsatu ich występ osiągnął ponad milion wyświetleń. Teraz próbują swoich sił w "The Voice of Poland".

ZOBACZ WIDEO: Kamil Bednarek w "The Voice of Poland": "Straciłem kogoś dla mnie bardzo ważnego"

- Poznaliśmy się 14 lat temu na warsztatach bluesowych Blues nad Bobrem w Bolesławcu. Mimo że mieszkaliśmy w dwóch krańcach Polski, straciliśmy dla siebie głowę i dość szybko staliśmy się nierozłączni. Dzieliło nas wiele, ale łączyła ogromna miłość do muzyki. Przez lata muzyka była nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Nie tylko wspólnie śpiewaliśmy, ale również zaczęliśmy komponować własne utwory, zamykając w nich najważniejsze dla nas emocje - mówią Paulina i Bartek o swoim duecie.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

- Mieliśmy zaszczyt występować z orkiestrą Adama Sztaby, Łukasza Sztaby, Zbigniewa Górnego oraz Marka Czekały. Na scenie śpiewaliśmy również w towarzystwie Ani Karwan, Sławka Uniatowskiego, Kasi Klich, Kasi Wilk, Kuby Badacha, Adama Krylika i wielu innych wybitnych artystów. Obecnie pracujemy nad autorskim materiałem, którego będzie można posłuchać już niebawem - dodają.

d33r8bo

Ich znajomość ma głęboką historię. Paulina jest chora na zanik mięśni, co znacznie utrudnia jej poruszanie. Choruje od dziecka, jednak od pewnego czasu przyjmuje lek Spinraza, który hamuje rozwój choroby. Obecnie artystka porusza się o lasce, a zawsze przy niej czuwa Bartek, który jest dla niej niesamowitym oparciem.

Warto dodać, że Paulina Gruszecka wygrała 13. Festiwal Zaczarowanej Piosenk,i występując w duecie z Anią Karwan. Rok później otrzymała zaproszenie do Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie wykonała utwór "Jest Fantastycznie".

d33r8bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33r8bo