Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Nergal prosi o pomoc

Share
"The Voice of Poland": Nergal prosi o pomocŹródło: Kapif
d3m4ghv

[

]( http://www.fakt.pl )
* To jeszcze nie koniec historii Adama Darskiego (34 l.) w TVP. W obronie muzyka stanęło kilka tysięcy internautów.*

d3m4ghv

Zorganizowali protest przeciwko decyzji prezesa telewizji Juliusza Brauna (63 l.), który wykluczył możliwość dalszej współpracy z kontrowersyjnym muzykiem. Choć sam Darski się nie wypowiada, na jednym z portali internetowych zwrócił się do fanów i przyjaciół o pomoc.

Słowa prezesa zarządu TVP, który powiedział, że żałuje decyzji o zatrudnieniu Nergala w programie „The Voice of Poland” i nie dopuści, by lider grupy Behemoth wystąpił w kolejnej edycji show, wywołały oburzenie wielu osób. Fani Nergala założyli w internecie grupę „Tak dla Nergala w TVP”, do której dołączyło kilka tysięcy osób i wzywają do protestu poprzez pisanie maili do prezesa.

Informacja ta dotarła do Darskiego, który na swoim profilu w internecie zamieścił link do popierającej go grupy. – Proszę roześlijcie i podpiszcie. Dziękuję za pomoc. Niech kozioł was błogosławi – napisał zaczepnie metalowiec, przy okazji nie mogąc sobie odmówić kolejnej prowokacji.

Według informatorów portalu wpolityce.pl efekt był natychmiastowy. – Od kilku dni Braun ma z tym spory kłopot, bo poważnie został mu ograniczony dostęp do skrzynki mailowej. Dostaje setki maili każdego dnia (...) Żeby tego było mało, podobno nawet zaczyna powątpiewać w słuszność decyzji o zaprzestaniu współpracy z Nergalem – czytamy na portalu, który powołuje się na swojego informatora w telewizji.

d3m4ghv

O komentarz poprosiliśmy kierownika zespołu prasowego TVP, Joannę Stempień-Rogalińską. – Do telewizji wciąż napływają maile i listy w sprawie pana Darskiego. Zarówno popierające, jak i negujące jego udział w programie – mówi Faktowi Stempień–Rogalińska. Na pytanie, czy Juliusz Braun żałuje swojej decyzji, nie może jednak odpowiedzieć. W końcu wie to tylko pan prezes...

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Piosenkarka w puszce po coca-coli. Foto

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3m4ghv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m4ghv
d3m4ghv