Trwa ładowanie...

The Voice of Poland: Nergal ostro do Filipa Moniuszki

The Voice of Poland: Nergal ostro do Filipa MoniuszkiŹródło: AKPA
d22qnp0
d22qnp0

Nergal z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej dosadny i nie szczędzi ostrych słów krytyki uczestnikom programu "The voice of Poland". W ostatnim odcinku lider formacji Behemot porównał występ Filipa Moniuszki do słynnego już występu Edyty Górniak w Seulu w 2002 roku.

Trzynasty odcinek "The Voice of Poland" był wyjątkowo pechowy dla młodego artysty z Konina. Filip Moniuszko - potomek słynnego kompozytora - zaprezentował w minionym odcinku utwór "Nie proszę o więcej", autorstwa Edyty Bartosiewicz, który w oryginale wykonała Edyta Górniak.

Interpretacja Filipa Moniuszki nie spodobała się jednak Nergalowi, według którego piosenkarz potraktował balladę gorzej niż Edyta Górniak polski hymn podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w 2002 roku: Nauczyłeś się świetnie śpiewać, dostałeś się do The Voice of Poland. Dobrnąłeś do prawie, że finału, wybrałeś piosenkę Edyty Górniak i zaśpiewałeś ją gorzej niż ona hymn. Mi się to kompletnie nie podobało - ocenił Nergal.

Swojego podopiecznego próbowała bronić Kayah, która przyznała się, że doradzała Filipowi w wyborze repertuaru:_ To kolejna czwarta już piosenka autorstwa Edyty Bartosiewicz, którą ja wybrałam. Mam ogromną słabość do kompozycji tej artystki. [...] Filip poradził sobie fantastycznie. Mam wielką nadzieję, że ludzie mają uszy i serce_- podsumowała piosenkarka.

d22qnp0

Na to błyskawicznie zareagował Nergal rzucając w stronę jurorki: Shame on you (z ang. wstydź się)!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d22qnp0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qnp0