Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Nergal odpowiedział prezesowi TVP! Będzie dym?

Share
"The Voice of Poland": Nergal odpowiedział prezesowi TVP! Będzie dym?Źródło: AKPA
d14sacc

*Nergal nie ma łatwo w Telewizji Polskiej. Od kiedy dołączył do "The Voice of Poland", na każdym kroku jest atakowany przez wrogie mu środowiska. Z czasem sam prezes TVP postanowił pozbyć się kontrowersyjnego muzyka ze swojej stacji i zapowiedział, że Adam Darski nie wystąpi w drugiej części programu. Nergal nie komentował afery, ale wreszcie i jemu skończyła się cierpliwość...*

Od tygodni Nergal znajduje się w ogniu krytyki, lecz do tej pory nie włączał się do dyskusji na temat jego szkodliwości w Telewizji Polskiej. Choć mało kiedy ktoś pozytywnie komentował jego występy w telewizji, muzyk nie przejmował się atakami. Do czasu. Niedawno udzielił wywiadu w stacji RMF FM i ostro podsumował zachowanie prezesa TVP:

- Nie nadążam za tą sytuacją. Nie znam tego pana i nie wiem czy chcę poznać. Ale powiem tak: kiedy jako dziecko byłem w zoo i widziałem zebrę to nie miałem pretensji, że nie jest koniem. Więc jeśli ktoś decyduje się na mój udział w programie, to przecież nie może wymagać ode mnie, żebym klęczał, i żebym udawał kogoś, kim nie jestem. Ludzie, ochłońcie do diabła, bo to jest niemądre strasznie! - powiedział Adam Darski.

d14sacc

Nergal nigdy nie ukrywał swoich przekonań religijnych czy filozoficznych, więc przełożeni z TVP powinni wiedzieć, co może przynieść zatrudnienie go w "The Voice of Poland". Jasne było, że odezwą się przeciwnicy muzyka, którzy będą chcieli pozbyć się go z programu. Czy im się uda? Przekonamy się niebawem!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Nergal zaczął się bronić! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d14sacc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14sacc
d14sacc