Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Nergal odcina się od Dody

Share
"The Voice of Poland": Nergal odcina się od Dody
Źródło: Kapif
dedjulk

[

]( http://www.fakt.pl )
Były chłopak *Dody, znany również z wielu Adam Nergal Darskiwywiadów na temat swojej choroby zamierza odciąć się od przeszłości. Adam Nergal Darski (34 l.), który wkrótce zasiądzie w jury The Voice of Poland nie chce już być kojarzony z Dodą.*

dedjulk

The Voice of Poland jeszcze nie wystartował ale już widać, że największą gwiazdą programu będzie były narzeczony Królowej. O jego kaprysach krążą legendy.

Jak powiedziała nam osoba związana z produkcją show Nergal nie będzie na przykład udzielał wywiadów plotkarskim pismom. Dlaczego?
- Adam chce się odciąć od przeszłości - twierdzi nasz informator - A konkretnie - od Doday/a>Doday/a>. Nie chce pojawiać się w gazetach, w których pojawia się jego była dziewczyna. *Darski* zażądał też specjalnego zapisu w kontrakcie. Zapis ten dotyczy... jego sumienia. - Nergal nie zrobi niczego, co kłóci się z jego sumieniem - mówi nasz informator.

Nie wiadomo dokładnie co w programie rozrywkowym dla młodzieży, w telewizji publicznej mogłoby się kłócić się z sumieniem Nergala, ale to już raczej nie kwestia programu tylko kwestia sumienia byłego kochanka Dody...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Karolak i Kołakowska dali sobie szansę na miłość

dedjulk

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dedjulk

Podziel się opinią

Share
dedjulk
dedjulk