Trwa ładowanie...

"The Voice Of Poland": Nergal jurorem!

Share
"The Voice Of Poland": Nergal jurorem!
Źródło: AKPA
dqyvo5o

Nergal, wokalista grupy Behemoth, będzie jurorem w polskiej edycji muzycznego talent-show TVP 2 “The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Program poprowadzi Hubert Urbański.

Adam "Nergal" Darski potwierdził swój udział w polskiej edycji muzycznego “The Voice of Poland. Najlepszy głos” w rozmowie z brytyjskim magazynem "Terrorizer".

- Nie podpisałem jeszcze kontraktu, ale wkrótce powinienem to zrobić - zapowiedział Nergal. - Szykuje się niezła zabawa. Będę pierwszym blackmetalowym jurorem w tego typu programie. Wiem, że mój udział wywołała skrajne reakcje. Ale o to chodzi w muzyce, prawda? Prowokować do różnych opinii. Im bardziej skrajne to głosy, tym lepiej - dodał.

“The Voice of Poland” to talent-show w którym poszukiwany będzie najlepiej śpiewający wokalista. Kandydatów w pierwszym etapie (tzw. Przesłuchaniach w ciemno), oceniać będzie czwórka jurorów-trenerów, którzy następnie opiekować się będą wybranymi uczestnikami. Zwycięzca show, wybrany przez widzów, otrzyma międzynarodowy kontrakt płytowy. Internetowy casting do "The Voice of Poland" zakończył się w czwartek 28 lipca br.

dqyvo5o

Program “The Voice of Poland. Najlepszy głos” nadawany będzie w TVP 2 od 3 września br. w soboty o godz. 20.00. Format należy do firmy Talpa Content, a za produkcję polskiej wersji odpowiedzialny będzie Rochstar. Prowadzącym show będzie Hubert Urbański.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dqyvo5o

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )
[

Przejdź do strony programu „Taniec z gwiazdami” ]( http://teleshow.pl/sid,43,title,Taniec-z-gwiazdami,show.html )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dqyvo5o

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqyvo5o
dqyvo5o