Trwa ładowanie...
19-08-2016 13:40

"The Voice of Poland": Natalia Kukulska o pracy na planie programu

d2i4v7h
d2i4v7h

Natalia Kukulska od czasu, gdy brała udział w "Bitwie na głosy" nie pojawiała się w żadnym programie rozrywkowym. W końcu zdecydowała się przyjąć propozycję roli jurorki w siódmej edycji "The Voice of Poland" i skoczyła na głęboką wodę. Kilkunastogodzinne nagrania z castingów wymagały wytrwałości fizycznej i psychicznej, co dla spodziewającej się dziecka Kukulskiej było trudniejszym niż dla pozostałych jurorów zadaniem.

- Cztery dni z rzędu i przesłuchanie takiej ilości osób było wyzwaniem, ale ten czas jakoś płynął i dałam radę. W odmiennym stanie, w którym jestem teraz czuję się bardzo dobrze i mam tzw. powera – przyznała z zadowoleniem piosenkarka.

Nadmiar energii postanowiła wykorzystać nie tylko na pracę w programie, ale koncerty i nowe artystyczne wyzwania. Jesteście ciekawi, nad czym pracuje teraz wokalistka? Obejrzyjcie nasze wideo.

d2i4v7h

Nowe odcinki "The Voice of Poland" możecie oglądać już od września co sobotę w TVP2, o 20:05. Więcej informacji o programie znajdziecie na voice.tvp.pl

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2i4v7h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i4v7h