"The Voice of Poland": Natalia Kukulska o pracy na planie programu

19.08.2016 13:40, aktual.: 25.08.2016 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Kukulska od czasu, gdy brała udział w "Bitwie na głosy" nie pojawiała się w żadnym programie rozrywkowym. W końcu zdecydowała się przyjąć propozycję roli jurorki w siódmej edycji "The Voice of Poland" i skoczyła na głęboką wodę. Kilkunastogodzinne nagrania z castingów wymagały wytrwałości fizycznej i psychicznej, co dla spodziewającej się dziecka Kukulskiej było trudniejszym niż dla pozostałych jurorów zadaniem.

- Cztery dni z rzędu i przesłuchanie takiej ilości osób było wyzwaniem, ale ten czas jakoś płynął i dałam radę. W odmiennym stanie, w którym jestem teraz czuję się bardzo dobrze i mam tzw. powera – przyznała z zadowoleniem piosenkarka.

Nadmiar energii postanowiła wykorzystać nie tylko na pracę w programie, ale koncerty i nowe artystyczne wyzwania. Jesteście ciekawi, nad czym pracuje teraz wokalistka? Obejrzyjcie nasze wideo.

Nowe odcinki "The Voice of Poland" możecie oglądać już od września co sobotę w TVP2, o 20:05. Więcej informacji o programie znajdziecie na voice.tvp.pl

Obraz
© (fot. AKPA)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także