Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Mocne przekleństwo na wizji!

"The Voice of Poland": Mocne przekleństwo na wizji!Źródło: ONS.pl
d4lggu7

Program "The Voice of Poland" wszedł w fazę "na żywo". Trenerzy oraz prowadzący próbują jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, więc na wizji zdarzają się wpadki (np. Magda Mielcarz pomyliła TVP z TVN...) oraz przekleństwa. Popis bogatego słownictwa dała *Ania Dąbrowska wraz z ukochanym. To właśnie jemu zdarzyła się żenująca wtopa. Co powiedział?*

Dogrywka The Voice of Poland pełna była emocji. Trenerom ciężko rozstać się z wokalistami, z którymi współpracują od tygodni. Nie ma się co dziwić, że Ania Dąbrowska miała problemy z podjęciem decyzji kogo wyeliminować - Kasię Klimczak czy Ewę Szlachcic. W dramatycznej chwili jurorka mogła liczyć na wsparcie swojego partnera, Pawła Jóźwickiego, który chyba nie zdawał sobie sprawy, że wszyscy słyszą każde jego słowo w trakcie narady z Dąbrowską.

- Lepsza była Ewa, bo "zapierdo...ła i koniec - powiedział rozentuzjazmowany pomagier. Jurorka zwróciła mu uwagę, aby nie przeklinał, ale było już za późno - słowa Jóźwickiego poszły w świat.

d4lggu7

Nie sądzimy, żeby szefowie TVP chcieli wyciągnąć jakieś konsekwencje z tej wpadki, ale niektórzy widzowie są oburzeni. W końcu The Voice of Poland jest opłacany z pieniędzy abonentów. Nie dość, że w programie występuje Nergal, który od miesięcy dzieli opinię publiczną, to na dodatek można usłyszeć siarczyste wulgaryzmy...

(fot. ONS)
Źródło: (fot. ONS)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4lggu7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lggu7