Trwa ładowanie...
d4n2w7t

"The Voice of Poland": Mateusz Krautwurst trafił do szpitala i walczy o życie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Voice of Poland": Mateusz Krautwurst trafił do szpitala i walczy o życie
(AKPA)
d4n2w7t

Mateusz Krautwurst znany jest widzom z udziału w takich programach jak "Szansa na sukces", Fabryka gwiazd" czy "Idol". Jednak największą popularność zdobył, występując w 1. edycji "The Voice of Poland" - jako podopieczny Kayah zajął wówczas 4. miejsce. W 2009 roku razem z zespołem The Positive wystąpił na festiwalu TOPtrendy, a w maju 2014 roku ukazał się jego pierwszy solowy album "Gdzieś pomiędzy".

Niestety, świetnie prosperująca kariera w jednej chwili zawisła na włosku. Okazało się, że uzdolniony wokalista trafił do szpitala i jest ciężko chory. Na swoich profilach na Facebooku i Instagramie Krautwurst zamieścił wzruszający apel, w którym prosi fanów o pomoc.

"Raz na wozie, raz pod wozem". Na szczęście w przenośni. Niestety, ilość moich płytek krwi to 1000. Norma zaczyna się od 100.000. Mój stan nazwano bezpośrednim zagrożeniem życia, ale czuję się dobrze! Piszę, ponieważ przydałoby mi się trochę płytek krwi i jeśli ktoś ma czas i grupę krwi 0 Rh+/-, to chętnie przyjmę;))) Zdecydowałem się na post, bo są wakacje a krew/płytki krwi są na wagę złota. Płytki krwi można oddać ma konkretny PESEL: 86050203838 plus moje imię i nazwisko. Kilka osób już zdecydowało się na pomoc, więc jak okaże się, że ja mam za dużo "prezentów", to pewnie zostanie to przekazane innym potrzebującym! Miłego dnia, ludzie!!!;))) - czytamy (zachowano oryginalną pisownię).

d4n2w7t

Mateusza Krautwursta wsparli już: Georgina Tarasiuk, Adi Kowalski (finalista "Mam Talent!"), zespół LemON oraz Jagoda Kret i Krzysztof Iwaneczko (uczestnicy "The Voice of Poland").

(fot. Instagram)
d4n2w7t

Podziel się opinią

Share

d4n2w7t

d4n2w7t