Trwa ładowanie...
The Voice of Poland
19-09-2016 12:19

"The Voice of Poland": Mateusz Grędziński zrobił piorunujące wrażenie na jurorach

Kim jest Mateusz Grędziński, który po raz drugi postanowił spróbować swoich sił w "The Voice of Poland" i podbić serca publiczności?

dn3kdl0

Mateusz Grędziński ma 24 lata, pochodzi z Ornety pod Olsztynem. Śpiewa i tworzy od 4 lat, ale już teraz wie, że właśnie z tą dziedziną chce związać resztę życia. Na co dzień, wraz z gitarzystą, koncertuje w całej Polsce. Spotkać go można przede wszystkim w Trójmieście. Wyróżnia się spośród reszty uczestników - zaskakuje, zaraża uśmiechem i pozytywną energią. W najbliższym czasie planuje spotykać się z ludźmi na koncertach z własnym materiałem. Jak sam o sobie mówi: tańczy, śpiewa, recytuje. Warto dodać, że w "The Voice of Poland" wystartował po raz drugi (w 2. edycji wybrał drużynę Tomsona i Barona) - po raz pierwszy jednak oczarował Natalię Kukulską.

- Zdecydowałem się przyjść do "The Voice of Poland" drugi raz, bo myślę, że troszkę spokorniałem. Będę umiał teraz wykorzystać wszystkie swoje walory - zapowiedział Grędziński.

Choć wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele, Mateusz postanowił dołączyć do drużyny Andrzeja Piasecznego. Przypomnijmy, że "The Voice of Poland" możecie oglądać w soboty w telewizyjnej Dwójce o godz. 20.05. Więcej informacji na temat programu znajdziecie na voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
dn3kdl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn3kdl0