Trwa ładowanie...
"The Voice of Poland": Maria Sadowska rywalizuje z Edytą Górniak?

"The Voice of Poland": Maria Sadowska rywalizuje z Edytą Górniak?

Share
d165hjz

Kolejny sezon "The Voice of Poland" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Do programu wracają jurorzy: Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz chłopaki z Afromental, czyli Tomson i Baron. W roli prowadzącej program zadebiutuje Halina Młynkova, która zastąpi Magdalenę Mielcarz. Produkcja wzbogaci się również o zupełnie nowe elementy interaktywne, dzięki którym widzowie będą mogli w jeszcze większym stopniu niż dotąd wpływać na losy uczestników. Ale to nie wszystko, na co mogą liczyć fani show Dwójki.

Plotkarskie media są przekonane, że widzowie będą świadkami głośnego konfliktu Górniak i Sadowskiej, bowiem już od kilku tygodni spekuluje się na temat relacji, jakie łączą obie piosenkarki. Ponoć wokalistki nie przepadają za swoim towarzystwem, a temperament Edyty dodatkowo utrudnia współpracę. A jaka jest prawda?

- Musimy rywalizować na zasadzie tej gry, do której nas zobowiązuje program. Z Markiem Piekarczykiem miałam takie bardziej odbijanie piłeczki, troszkę sobie dokuczaliśmy. Teraz wszyscy jesteśmy bardzo pozytywnie do siebie nastawieni. Nie rywalizujemy z Edytą, tylko pokazujemy solidarność i tworzymy mocny kobiecy front - zdementowała Sadowska w rozmowie z gwiazdy.wp.pl.

(fot. a)
Źródło: (fot. a)
d165hjz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d165hjz
d165hjz