"The Voice of Poland": Margaret zastąpi Edytę Górniak!

"The Voice of Poland": Margaret zastąpi Edytę Górniak!
Źródło zdjęć: © AKPA

24.01.2015 12:40, aktual.: 26.01.2015 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaledwie tydzień temu Edyta Górniak oświadczyła, że rozstaje się z programem "The Voice od Poland" i posadą jurorki w show.

- Należy Wam się info z pierwszej ręki, więc i w temacie programu "The VOICE". Wiecie jak ważny ten Rok jest dla mnie - dla Nas. Potrzebna jest przestrzeń i skupienie dla realizacji marzeń i Projektów. Tym samym musiałam podjąć decyzję odmowną dotycząca mojego udziału w kolejnej edycji programu. Ponowne zaproszenie z rąk samych dyrektorów Telewizji oraz firmy Rochstar, odbieram jako kolejny dowód zaufania, za co bardzo Dziękuję. Doceniam to. Dziękuję również za Wasz odbiór mojej osoby w roli Trenera, oraz za to, że tak wielu z Was widziałoby mnie w tej roli ponownie. Wierzę jednak, że rozumiecie moją decyzję- napisała Górniak (zachowano pisownię oryginalną).

Obraz
© (fot. AKPA)

Po tym, jak wokalistka poinformowała o swoim odejściu z produkcji, widzowie zachodzili w głowę, kto zastąpi diwę w roli jurorki muzycznego programu. Dziś już wiemy, że najprawdopodobniej będzie to Margaret.

- Jej wybór był oczywisty. Najpierw Margaret sprawdziła się podczas ostatniego finału "The Voice", gdzie wystąpiła z jednym z uczestników, potem świetnie poradziła sobie na castingu. Poza tym jest gwiazdą TVP, nagrała piosenkę do serialu "O mnie się nie martw", a przede wszystkim ma na swoim koncie takie same zagraniczne sukcesy jak Edyta. Tyle że współczesne - powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z afterparty.pl.

Dobry wybór?

Obraz
© (fot. AKPA)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także