Talent Show"The Voice of Poland": Kto wygra w wielkim finale?

"The Voice of Poland": Kto wygra w wielkim finale?

"The Voice of Poland": Kto wygra w wielkim finale?
Źródło zdjęć: © AKPA

08.12.2011 08:39, aktual.: 25.11.2013 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza edycja The Voice of Poland dobiega końca - już w najbliższą sobotę poznamy zwycięzcę show. W finale zobaczymy czterech finalistów: po jednym od każdego trenera. Każdy z finalistów wykona cztery piosenki. Jedną w duecie ze swoim trenerem - Kają,Anią Dąbrowską, *Adamem "Nergalem" Darskim i Andrzejem Piasecznym, jedną sam i jedną w duecie z innym uczestnikiem. Kto okaże się najlepszy, zgarnie wygraną i podpisze kontrakt z Universalem?*

Okaże się już wkrótce. Finał poprowadzi niezastąpiony duet – Hubert Urbański i piękna Magdalena Mielcarz.Dwójkowy show okazał się strzałem w dziesiątkę, choć początkowo nie miał imponującej oglądalności, bo koło 1,8 miliona widzów. Każdy następny odcinek gromadził jednak coraz większą widownię – przed telewizorami zasiadało przeciętnie około 2,5 miliona telewidzów. Podobno jednak taki wynik nie zadowala szefów stacji, stąd nie ma jeszcze decyzji dotyczących kolejnej edycji show.

Jedno jest jednak pewne – program obfitował w wiele kontrowersji, a to za sprawą Adama „Nergala” Darskiego. Książę ciemności postanowił w stu procentach wykorzystać swoje pięć minut i prowokował kolejne skandale ze swoim udziałem. Po tym jak na jednej z imprez przebrał się za księdza i „uzdrawiał” na estradzie, prezes Telewizji Polskiej Juliusz Braun przyznał, że zatrudnienie Nergala było błędem.

Obraz
© (fot. AKPA)

Potem rozpętała się kolejna burza, bo oburzeni fani frontmana zespołu „Behemoth” postanowili w imię protestu zapchać skrzynkę mailową prezesa. Adam „Nergal” Darski w trakcie realizacji odcinków nie dawał jednak powodów, by na niego złorzeczyć, czy oskarżać o herezję. W jego wypowiedziach na wizji nie brakowało co prawda dwuznacznych aluzji, ale przede wszystkim pokazał się jako doskonały profesjonalista i muzyczny spec.

Wielką ozdobą odcinków na żywo była Magdalena Mielcarz, która dołączyła do Huberta Urbańskiego i razem z nim pełniła honoru gospodyni programu. Gwiazda przyznała nam, że realizacja programu "The Voice of Poland" łączy się z ogromem pracy, zwłaszcza teraz, kiedy zbliża się finał. Nic dziwnego, że Magdalena Mielcarz nie znalazła czasu, aby z nami dłużej porozmawiać. Obiecała jednak, że zrobi to przy najbliższej nadarzającej się okazji. Czy to znaczy, że gwiazda chce zostać w Polsce dłużej i ma tu kolejne zawodowe propozycje? Czas pokaże... Tymczasem będziemy ją mogli oglądać w finałowym odcinku show. W programie nie zabraknie też dwóch niespodzianek. Jedną z nich będzie wspólne odśpiewanie przez
wszystkich finalistów jednej z piosenek. A drugą występ światowej sławy gwiazdy, ukochanego przez Polaków – Garou.

Obraz
© (fot. AKPA)

[

]( http://www.fakt.pl )

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także