Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Edyta Górniak odchodzi z programu!

"The Voice of Poland": Edyta Górniak odchodzi z programu!Źródło: AKPA
d4ii3nc
d4ii3nc

Od kilku dni tabloidy spekulowały, że występ Górniak w roli trenera stoi pod dużym znakiem zapytania. Jak sugerował "Super Express", gwiazdę miała rzekomo wygryźć Margaret. Dziś już wiadomo, że Górniak sama zrezygnowała. Poinformowała o tym na swoim facebookowym profilu.

"Należy Wam się info z pierwszej ręki, więc i w temacie programu "The VOICE". Wiecie jak ważny ten Rok jest dla mnie - dla Nas. Potrzebna jest przestrzeń i skupienie dla realizacji marzeń i Projektów. Tym samym musiałam podjąć decyzję odmowną dotycząca mojego udziału w kolejnej edycji programu. Ponowne zaproszenie z rąk samych dyrektorów Telewizji oraz firmy Rochstar, odbieram jako kolejny dowód zaufania, za co bardzo Dziękuję. Doceniam to. Dziękuję również za Wasz odbiór mojej osoby w roli Trenera, oraz za to, że tak wielu z Was widziałoby mnie w tej roli ponownie. Wierzę jednak, że rozumiecie moją decyzję" - napisała Górniak (zachowano pisownię oryginalną).

Musiałam podjąć decyzję odmowną dotyczącą udziału w kolejnej edycji programu

Wszystko wskazuje na to, że najbliższa edycja muzycznego show, która ukaże się na antenie TVP2 wiosną, będzie wyraźnie odmieniona. Poza brakiem Górniak i Steczkowskiej w jury, mówi się też o rezygnacji Marka Piekarczyka oraz wymianie prowadzących. W roli gospodyni programu najprawdopodobniej pojawi się Marta Manowska znana z "Rolnik szuka żony", a kto wystąpi w roli trenerów?

d4ii3nc

Na liście potencjalnych kandydatów najczęściej wymienia się Halinę Mlynkovą, wspomnianą już Margaret i Krzysztofa Cugowskiego. Na ile prawdziwe są te doniesienia, przekonamy się niebawem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d4ii3nc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ii3nc