Trwa ładowanie...
24-09-2016 18:49

„The Voice of Poland”: Edyta Cymer zostanie nową gwiazdą?

W programach typu talent show często pojawia się wiele zdolnych osób, po których szybko ginie słuch. Każda z nich po cichu marzy jednak, że to właśnie jej uda się zawojować rynek muzyczny. Czy Edycie Cymer uda się zrobić karierę na miarę Sarsy czy Natalii Nykiel?

„The Voice of Poland”: Edyta Cymer zostanie nową gwiazdą?Źródło: Facebook.com
d4285a3
d4285a3

Jedną z uczestniczek obecnej, 7. edycji „The Voice of Poland” jest Edyta Cymer. Na tzw. przesłuchaniach w ciemno wykonała utwór „Right to be wrong” Joss Stone. Oprócz głosu, uwagę zgromadzonych w studiu widzów przykuł również jej wygląd. Nie da się ukryć, że długonoga blondynka ma wszystkie atuty, by zostać nową gwiazdą.

Cymer ma 22 lata i pochodzi z Siewierza. Muzyką interesuje się właściwie od zawsze i nie wyobraża sobie bez nie życia. W trzeciej klasie szkoły podstawowej zaczęła uczyć się gry na saksofonie. Obecnie studiuje edukację muzyczną w Cieszynie, śpiewa w dwóch chórach i gra w orkiestrze dętej. Wierzy, że dzięki swojej pasji jest w stanie osiągnąć duży sukces.

Edyta najwyraźniej wie, jak przykuć zainteresowanie mediów. Jest aktywna na portalach społecznościowych, gdzie dodaje sporo prywatnych zdjęć. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i na każdym kroku dziękuje za wsparcie rodziny, przyjaciół i fanów, których ma coraz więcej.

Jesteście ciekawi, jak młoda artystka radzi sobie w programie? Oglądajcie "The Voice of Poland" w każdą sobotę w telewizyjnej Dwójce o 20.05! Więcej informacji na temat muzycznego show znajdziecie na voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d4285a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4285a3