Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Co wybierze Nergal? Szatana czy pieniądze?

Share
"The Voice of Poland": Co wybierze Nergal? Szatana czy pieniądze?Źródło: TVP
d3mzz02

[

]( http://www.fakt.pl )
Wielkimi krokami zbliża się dzień prawdy - już w sobotę *Adam "Nergal" Darski (34 l.) po raz pierwszy wystąpi na żywo w programie TVP2 "The Voice of Poland". Jaką twarz pokaże na antenie telewizji publicznej kontrowersyjny i uwielbiający skandale muzyk?*

d3mzz02

W odtwarzanych do tej pory odcinkach show Nergal był spokojny i rzeczowy. Jako juror pokazał profesjonalizm i jego dotychczasowym występom nie można nic zarzucić. Więcej nawet – Darski jest najbardziej wyrazistym jurorem muzycznego show. Poza anteną liderowi kontrowersyjnej grupy Behemoth zdarzył się jednak incydent, który przez władze telewizji publicznej został odebrany bardzo źle.

Po tym, jak podczas jednego z koncertów wystylizowany na księdza Nergal bawił się w „uzdrawianie chorych”, prezes TVP Juliusz Braun (63 l.) w wywiadzie stwierdził, że nie widzi dalszej możliwości współpracy z nim, a jego zachowanie potępił. W wywiadzie opublikowanym na jednym z portali internetowych, muzyk zdecydował się na skomentowanie słów prezesa.
– (...) Jeśli ktoś decyduje się na mój udział w programie, to przecież nie może wymagać ode mnie, żebym klęczał i żebym udawał kogoś, kim nie jestem. Ludzie, ochłońcie do diabła, bo to jest niemądre strasznie! – powiedział między innymi.

Tymczasem z informacji Faktu wynika, że Darski obiecał zarówno produkcji programu, jak i ludziom z TVP 2, że podczas odcinków na żywo powstrzyma się od jakichkolwiek niemerytorycznych komentarzy oraz że będzie uważał na swoje zachowanie poza planem.

Nergal gra o dużą stawkę. Widać, że dobrze czuje się w konwencji osobistości telewizyjnej. Zapewne ma świadomość, że nadmierne kontrowersje mogą zaszkodzić jego karierze przed kamerą. Czy powstrzyma się od prowokacji? Stawką są spore pieniądze – 10 000 zł za odcinek programu – i dalsza kariera w telewizji. Czy to wystarczający hamulec?

(fot. TVP)
Źródło: (fot. TVP)

Nergal gra o dużą stawkę!

d3mzz02

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

FILM. Prokop zawiedziony Wiktorami?

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3mzz02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mzz02
d3mzz02