Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": co o nowych trenerkach sądzą pozostali jurorzy?

Share
"The Voice of Poland": co o nowych trenerkach sądzą pozostali jurorzy?
Źródło: Youtube
d1deo8i

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery trzeciej edycji ”The Voice of Poland”. W nowym sezonie, do chłopaków z Afromental i Marka Piekarczyka z TSA, dołączą Edyta Górniak oraz Maria Sadowska. Jak oceniają koleżanki pozostali jurorzy?

- Edyta Górniak jest naprawdę wielką gwiazdą. Trochę się obawiam kontaktu i co z tego wyniknie - powiedział ostrożnie Marek Piekarczyk.

- Mamy zaszczyt usiąść koło największej diwy w historii polskiej muzyki - zachwycał się Górniak zespół Afromental.

d1deo8i

A co na to sama gwiazda?
- Przyjęłam zaproszenie do tego programu, ponieważ lubię podziwiać, wsłuchiwać się. Głos to jest dusza. Będę szukała ludzi, którzy mają dar przekazu. Najfajniejszym elementem programu jest to, że można wpłynąć na czyjeś życie. Będzie się działo - zapewniła Edyta.

Marysia Sadowska wie, że przy rockowym Piekarczyku i rozbrykanych chłopakach z Afromental, będzie bardzo spokojną jurorką.
- Zdaję sobie sprawę, że moja obecność w tym programie nie jest oczywista. Jestem jakby z zupełnie innych rejonów muzycznych, niż ci, którzy na ogół tutaj zasiadają. Ale jestem strasznie podekscytowana, jak małe dziecko - powiedziała.

- To jest fajne, że każdy z nas ma swoją szufladkę i po prostu otwieramy wszystkie. Wejdzie każdy do tej, do której będzie chciał - zauważył Baron.

Będziecie oglądać 3. edycję ”The Voice of Poland”?

(fot. Youtube)
Źródło: (fot. Youtube)
(fot. Youtube)
Źródło: (fot. Youtube)
d1deo8i

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1deo8i
d1deo8i