Trwa ładowanie...
The Voice of Poland
24-11-2016 14:34

"The Voice of Poland": co nas czeka w wielkim finale?

Czterech finalistów i tylko jeden zwycięzca! Przed nami ostateczne starcie uczestników siódmej edycji „The Voice of Poland”. Kto zdobędzie tytuł najlepszego głosu w Polsce?

Share
d16fy8x

Po wielu tygodniach przesłuchań w ciemno, bitew, nokautu, odcinków na żywo i emocjonującego półfinału, nadszedł czas na wielki finał programu „The Voice of Poland”. W sobotnim odcinku wystąpi czterech uczestników, po jednym z każdej drużyny. Szansę na zdobycie tytułu najlepszego głosu w Polsce mają: Katarzyna Góras z drużyny Marii Sadowskiej, Ania Karwan - podopieczna Natalii Kukulskiej, Weronika Curyło z teamu Tomsona i Barona, a także Mateusz Grędziński współpracujący z Andrzejem Piasecznym. Będą momenty wzruszeń, radości i wielkie emocje, sięgające zenitu. Finaliści po raz pierwszy w historii programu „The Voice of Poland” zaśpiewają premierowy singiel stworzony przez swojego trenera. Nie zabraknie też występów w duetach, a finał uświetnią gwiazdy specjalne. Ostatni, decydujący odcinek siódmej edycji „The Voice of Poland” widzowie z pewnością zapamiętają na długo.

Finaliści zaśpiewają solo i w duetach – z trenerem oraz wspólnie z gwiazdami polskiej estrady. Weronika Curyło zaśpiewa z Kayah, Ania Karwan wystąpi z Kubą Badachem, Katarzyna Góras stanie na scenie obok Grzegorza Skawińskiego, a Mateusz Grędziński zaśpiewa z Margaret.

Po każdej rundzie finałowych zmagań odpadnie jeden z finalistów. Na tym nie koniec wielkich emocji. Na muzycznej scenie „The Voice of Poland” wystąpią także gwiazdy specjalne: Kortez, polski wokalista znany z takich przebojów jak „Zostań”, „Od dawna już wiem”, „Z imbirem” oraz finalistka drugiej edycji „The Voice of Poland” Natalia Nykiel. Bez wątpienia to właśnie do niej należał rok 2015, o czym świadczy popularność płyty „Lupus Electro” i liczba wyświetleń na YouTube utworu „Bądź Duży”. W finale siódmej edycji „The Voice of Poland” wokalistka zaprezentuje swój najnowszy singiel.

d16fy8x

O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień. Od poniedziałku widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów pod numer 7350 (Ania Karwan SMS o treści 16, Katarzyna Góras SMS o treści 8, Weronika Curyło SMS o treści 4, Mateusz Grędziński SMS o treści 12).

Co jeszcze czeka na widzów w finałowym odcinku siódmej edycji „The Voice of Poland”? Który z trenerów zaprowadzi swojego podopiecznego po zwycięstwo? Czy po raz czwarty będzie to Maria Sadowska? A może tym razem wygra uczestnik z drużyny debiutującej Natalii Kukulskiej lub jednego z doświadczonych trenerów – Andrzeja Piasecznego albo Tomsona i Barona? Zwycięzca, poza tytułem najlepszego głosu w Polsce, otrzyma także kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska, samochód i 50 tysięcy złotych.

Finał „The Voice of Poland” w telewizyjnej Dwójce już w tę sobotę o 20.05. Więcej informacji na temat progtamu znajdziecie pod adresem voice.tvp.pl. Aktulany program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

The Voice of Poland, TVP2
Źródło: The Voice of Poland, TVP2
d16fy8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16fy8x