Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Aleksandra Nizio w pięknym stylu wygrała 5. edycję show!

Share
"The Voice of Poland": Aleksandra Nizio w pięknym stylu wygrała 5. edycję show!Źródło: AKPA
d3gtqsn

O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce walczyli: Gracjan Kalandyk, Aleksandra Nizio, Przemek Radziszewski i Magdalena Paradziej. Warto wspomnieć, że aż dwóch zawodników z zespołu Justyny Steczkowskiej znalazło się w finale. Z kolei chłopaki z Afromental we wcześniejszych etapach stracili wszystkich swoich podopiecznych, więc jedynie kibicowali i trzymali kciuki za marzących o karierze muzycznej młodych wokalistów.

W trakcie programu, prócz występów finalistów, na scenie pojawiła się m.in. Maryla Rodowicz z Aleksandrą Nizio oraz Halinka Mlynkova z Magdaleną Paradziej. I choć wszyscy widzowie byli zachwyceni muzycznymi niespodziankami, jakie przygotowali na ten wieczór producenci programu, każdy czekał tylko na jedną wiadomość: kto wygrał?

W końcu wszystko stało się jasne. Czwarte miejsce zajęła Magdalena Paradziej, na trzecim stopniu podium stanął Gracjan Kalandyk. Drugie miejsce przypadło w udziale Przemkowi Radziszewskiemu, a zwyciężczynią piątej edycji "The Voice of Poland" została Aleksandra Nizio! Gratulujemy!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3gtqsn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gtqsn
d3gtqsn