Trwa ładowanie...
d13bc7t

"The Voice of Poland 10": Zobaczcie jak się zmieniła Zwyciężczyni programu "Hit Hit Hurra!”

Alicja Szemplińska wygrała muzyczny show "Hit Hit Hurra!” w 2014 r. Po czterech latach od zwycięstwa, młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland”.
Share
Zwyciężczyni "Hit hit hurra" jest już dorosłą dziewczyną
Zwyciężczyni "Hit hit hurra" jest już dorosłą dziewczynąŹródło: Materiały prasowe
d13bc7t

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką - wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku "Hit Hit Hurra!”, w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce "Listen” i, decyzją widzów, wygrała cały show!

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na szkole i dalszym szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury "Hit Hit Hurra!”.

Zobacz wideo:

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy materiał wideo z Przesłuchań w Ciemno - pierwszego etapu jubileuszowej edycji "The Voice of Poland”. Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała "Scars to Your Beautiful”, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara.

d13bc7t

Zobacz też: "The Voice of Poland": Margaret mogła wcześniej zostać trenerką. Odrzucała jednak propozycje

Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, obrócili się także pozostali muzycy. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Przypominamy, że w najbliższą sobotę fanów dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" czeka prawdziwa muzyczna uczta - zobaczymy aż trzy odcinki programu, w którym trenerami są Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz debiutujący w tej roli Margaret i Kamil Bednarek.

Link do występu finałowego z programu "Hit! Hit! Hurra!" - Listen / Beyonce -

d13bc7t

Podziel się opinią

Share
d13bc7t
d13bc7t