Trwa ładowanie...

"The Voice": Muzyczna opowieść w ostatnim odcinku "Przesłuchań w ciemno"

Share
"The Voice": Muzyczna opowieść w ostatnim odcinku "Przesłuchań w ciemno"
Źródło: mat. prasowe
d1gia8m

Agnieszka Twardowska to pochodząca ze Strzelna studentka III roku Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w przedszkolu śpiewając o pluszowym misiu i wąsatym ogórku na strzeleńskim rynku. Od najmłodszych lat brała udział w wielu konkursach i festiwalach, dzięki którym los zaprowadził ją do współpracy z After Blues. Praca z zespołem to kolejne wyzwanie na jej muzycznej drodze, w trakcie której musiała zmierzyć się z repertuarem legendy polskiego bluesa - Miry Kubasińskiej. Autorskie wykonania popularnych utworów zaowocowały sympatią i uznaniem niezwykle wymagających fanów bluesa.

Koncerty to zdecydowanie żywioł Agnieszki. Obecność na scenie napędza ją do działania i choć z powodzeniem śpiewa bluesa, nie zamyka się na inne gatunki muzyczne. Kocha muzykę jazzową, r'n'b, funk, soul i wiele innych ciekawych brzmień, w których potrafi wyrazić swoje emocje. Gdyby miała wybrać jaką muzyczną drogą chciałaby podążać byłoby jej bardzo ciężko i najchętniej połączyłaby ze sobą ukochane style, żeby stworzyć coś swojego.

d1gia8m

Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez Agnieszkę wprawiły w zachwyt wszystkich Trenerów.
- Jesteś przykładem tego jak pięknie można śpiewać i opowiedzieć historię- tak występ komplementował Baron.
- Masz bezcenny dar przekazywania uczuć- dodał Marek.

O tym, którego z wokalnych autorytetów słowa przekonały Agnieszkę widzowie telewizyjnej Dwójki przekonają się już w najbliższą sobotę, 4 października o godzinie 20.05.
Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20.05 i 21.05 (dwa odcinki).

d1gia8m

Podziel się opinią

Share
d1gia8m
d1gia8m