Trwa ładowanie...

"The Voice Kids": Trenerzy zdradzili, jak zarabiali w młodości

Zanim wkroczyli w dorosłość Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron imali się różnych zajęć, żeby zarobić na pierwsze wymarzone rzeczy. Wyjawili w show TVP, na co wydali pierwsze zaoszczędzone pieniądze.

Share
Jurorzy "The Voice Kids"
Jurorzy "The Voice Kids"Źródło: TVP, fot: Natasza Młudzik
d4jmqei

- Chciałem być Slashem i marzyłem o wzmacniaczu. Żeby na taki zarobić, musiałem pojechać do Norwegii na dwa miesiące, żeby być robotnikiem fizycznym - zdradził na planie czwartej edycji "The Voice Kids" Baron. 

Trener z zapałem wyliczył także kilka zajęć, których się podejmował przed laty.

- Malowałem domy na zewnątrz i wewnątrz, przekładałem chodniki, rąbałem drewno i podejmowałem się wielu innych spektakularnych zadań, o których nie miałem pojęcia, jak np. układanie paneli podłogowych - wspomina z uśmiechem Baron. 

d4jmqei

Tomson, jak wiele dzieciaków wychowanych na przełomie lat 80. i 90. zbierał butelki, które później sprzedawał. Zarobione wówczas pieniądze wydawał na największą pasję. 

- Kupowałem komiksy o żółwiach ninja - zdradził Tomson.

Dawid Kwiatkowski od najmłodszych lat interesował się muzyką i znajdował wiele sposobów, aby zarobić na struny do gitary. 

- To były trzy tygodnie pracy i oszczędzanie na wszystkim. Było też okłamywanie rodziców, że kupiłem przejazdówkę, a później przez miesiąc trzeba było patrzeć czy kanar nie wsiada do autobusu - wspomina ze śmiechem Dawid.

d4jmqei

- Pierwszą rzeczą, na którą naprawdę solidnie odkładałam, był aparat fotograficzny. Tak bardzo się cieszyłam, jak miałam go w ręku. I to właśnie nim robiłam najpiękniejsze zdjęcia. Do dziś mam specjalny album, w którym chowałam wszystkie zdjęcia - zdradziła Cleo, która podobnie jak pozostali trenerzy podzieliła się swoimi zdjęciami sprzed lat. 

Przypomnijmy, że Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zobaczymy już w sobotę wieczorem o godzinie 20:00 w pierwszych Bitwach czwartego sezonu "The Voice Kids". Na scenie muzycznego show TVP2 zaprezentuje się drużyna Cleo. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4jmqei

Podziel się opinią

Share
d4jmqei
d4jmqei