Rozrywka"The Voice Kids": Szymon wzruszył widzów. Zaśpiewał dla chorej mamy

"The Voice Kids": Szymon wzruszył widzów. Zaśpiewał dla chorej mamy

"The Voice Kids": Szymon wzruszył widzów. Zaśpiewał dla chorej mamy
Źródło zdjęć: © Instagram.com

23.02.2020 08:31, aktual.: 23.02.2020 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami finał trzeciej edycji "The Voice Kids". Na scenie wystąpiło dziewięć osób - po troje uczestników z każdej z trzech drużyn. W grupie Cleo wyróżnił się zwłaszcza 11-letni Szymon. I nie chodzi tylko o umiejętności wokalne.

"The Voice Kids" to wylęgarnia młodych talentów. Poprzednie dwie edycje sprawiły, że popularność zyskały Roksana Węgiel i Viki Gabor. Obie dziewczyny świetnie radzą sobie w show-biznesie, choć są jeszcze bardzo młode. Do tych dwóch zaradnych i utalentowanych nastolatek być może wkrótce dołączą kolejne śpiewające dzieciaki. Finał trzeciej edycji "The Voice of Poland" należał do Marcina Maciejczaka z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Ale widzowie na pewno zapamiętali przynajmniej jeszcze jeden występ.

11-letni Szymon Lubicki zaśpiewał utwór "Just The Way You Are" Bruno Marsa ze specjalną dedykacją dla najbliższej mu osoby - mamy. Kobieta cierpi na stwardnienie rozsiane.

- Piosenkę kieruję w stronę mojej mamy. Jest chora na chorobę, która nazywa się SM, czyli stwardnienie rozsiane. Śpiew jest lekarstwem dla mnie, ukojeniem, pozwala mi zapomnieć o tej sytuacji - mówił.

Słowa chłopca wywołały wzruszenie i widzów przed telewizorami, i osób w studiu. Niektórym zaszkliły się oczy. Jurorzy nie mogli przejść obok takiego gestu obojętnie - przyznali, że dedykacja Szymona wywołała w nich wspomnienia o ich własnych mamach.

- Nie mogę się doczekać, aż zejdę z fotela i zadzwonię do mamy, by powiedzieć jej, jak za nią tęsknię - wyznał Baron.

Podczas show Szymona w tle pojawiły się zdjęcia chłopca z mamą, która bardzo dopingowała syna. Występ możecie zobaczyć TUTAJ.

Szymon nie wygrał programu, ale sprawił, że odbiorcy na pewno go zapamiętają. Chłopak ma talent, więc zapewne jeszcze o nim usłyszymy.

11-latek na przesłuchaniach w ciemno odwrócił wszystkie trzy fotele jurorów. Zdecydował, że dołączy do drużyny Cleo. Finałową trójkę piosenkarki tworzyli Szymon Lubicki, Natalia Kawalec i Wiktoria Zwolińska. W ostatecznym starciu zmierzyli się Natalia Kawalec z grupy Cleo, Marcin Maciejczak od Dawida Kwiatkowskiego i Hania Sztachańska - wychowanka Tomsona i Barona. Trzecią edycję "The Voice Kids" wygrał Marcin.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także