Trwa ładowanie...
d2llxf1

The Voice Kids: Paweł Szymański w utworze "I Have Nothing” Whitney Houston

Mieć kilkanaście lat i brawurowo śpiewać największe przeboje Whitney Houston? I do tego być chłopcem, który z wyglądu przypomina małego rapera? Dla 11-letniego Pawła Szymańskiego nie ma rzeczy niemożliwych, co udowodni w sobotnich "Przesłuchaniach w Ciemno”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Voice Kids: Paweł Szymański w utworze "I Have Nothing” Whitney Houston
(Materiały prasowe)
d2llxf1

Ten uczestnik do "The Voice Kids” nie przyjechał z pustymi rękami. Przywiózł ciasto bananowe, które jest jego dziełem popisowym. Jak się okazuje, Paweł oprócz talentu kulinarnego ma również muzyczny. Z powodzeniem łączy grę na perkusji ze śpiewaniem inspirując się przy tym Philem Collinsem.

Zobacz wideo:

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie – uważa, że im większa publiczność, tym lepiej, bo przecież śpiewanie do pustej sali nie ma sensu. I choć jego styl ubioru kojarzy się z rapem, to w sobotnim odcinku zamiast repertuaru Jaya-Z wybierze piosenkę Whitney Houston "I Have Nothing”. Tym występem rozbije bank, zgarnie owacje na stojąco i zachwyty publiczności. To właśnie do niego Tomson powie: no wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać?! Czy Paweł zdecyduje się dołączyć do ekipy chłopaków Afro? A może Cleo przekupi go propozycją zostania jej osobistym raperem?

d2llxf1

Najbliższy odcinek "The Voice Kids 2” już 26 stycznia o godz. 20:05 w Telewizyjnej Dwójce.

d2llxf1

Podziel się opinią

Share

d2llxf1

d2llxf1