Trwa ładowanie...

"The Voice Kids": Maria Sadowska jurorką w nowym show z udziałem dzieci?

d3eeddb
d3eeddb

Widząc wysokie wyniki oglądalności "Małych Gigantów", szef firmy Rochstar, Rinke Rooyens, postanowił stworzyć dla formatu TVN konkurencję i wyprodukować "The Voice Kids". O zaletach swojego pomysłu opowiadał zresztą swego czasu na antenie radia TOK FM.

- Próbuję przekonać TVP, że na fali sukcesu "Małych Gigantów" ludzie myślą: o, Jasiu też tak ładnie śpiewa, potem widzą na Dwójce: o, "The Voice Kids" będzie, głosujmy tam. Moja propozycja była, żeby ten program emitować od 2 stycznia, jak nie ma nic w ramówce. W tym programie będą dzieci, które naprawdę świetnie śpiewają oraz więcej emocji z backstage'a. Mało będzie "nie". W bitwach nie będzie dwóch osób tylko trzy, z czego jedna przechodzi, więc nie wiemy, kto naprawdę przegrał z tych dwóch innych. Dziecko samo nie schodzi ze sceny pokonane - przekonywał słuchaczy Rooyens.

Jak się okazało, wkrótce rozpoczęto przygotowania do programu i podjęto nawet poszukiwania gwiazd, które zasiadłyby w fotelach jurorów. Jedną z ekspertek miała być Maria Sadowska.

d3eeddb

- Miałam propozycję, żeby wziąć w tym udział, ale nie jestem tego zwolennikiem. To jest tak potworny stres i nie chciałabym, żeby np. moje dziecko coś takiego przeżyło. Ja sama byłam tzw. dziecięcą gwiazdą i wiem, jak to jest. Uważam, że to nie jest za dobre dla młodego człowieka, radzić sobie z taką sytuacją. Myślę, że lepiej, że nadal jest "The Voice of Poland" dla dorosłych. Tutaj i tak są bardzo młodzi ludzie i też muszą uczyć się radzić sobie z emocjami. Dla wielu z nich udział w tym programie to tak naprawdę wejście w dorosłość. Także zostańmy przy tym - powiedziała piosenkarka w rozmowie z WP.PL.

Ostatecznie Telewizja Polska nie zdecydowała się na wyprodukowanie kolejnego show z udziałem najmłodszych.

- Wysoka oglądalność nie jest dla nas decydującym argumentem. Formatem "The Voice Kids" nie jesteśmy zainteresowani - stwierdził stanowczo rzecznik prasowy TVP, Jacek Rakowiecki, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

d3eeddb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eeddb