Trwa ładowanie...
dvlmn70
Informacja prasowa
Talent Show

"The Voice Kids": Cleo zachwala drużynę: moja jest najlepsza! Zobaczcie wideo z Bitew

Przed nami ostatnie Bitwy trzeciej edycji "The Voice Kids". Na scenie zaprezentuje się drużyna Cleo. Wokalistka wierzy, że to właśnie ktoś z jej teamu wygra program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo gorąco kibicuje swojej drużynie w "The Voice Kids"
Cleo gorąco kibicuje swojej drużynie w "The Voice Kids" (tvp, Fot: Jan Bogacz)
dvlmn70

To już ostatnia prosta przed wielkim finałem trzeciej edycji muzycznego show z udziałem najmłodszych. Dotychczas finalistów w swoich drużynach wybrali już Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W najbliższą sobotę na Cleo spadnie ciężar podjęcia decyzji, kto z jej ekipy przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem.

- Moja drużyna jest najlepsza, czy to się komuś podoba czy nie! - mówi Cleo.

W teamie wokalistki jest wiele utalentowanych muzycznie dzieci, a wśród nich m.in.: Magdalena Pająk, Wiktoria Zwolińska i Cornelia Andrzejak. Cleo zdecydowała się połączyć na jednej scenie ich trzy niepowtarzalne głosy czego efektem było mistrzowskie wykonanie utworu "At Last" Etty James.

- Dałam dziewczynom klasyk muzyki jazzowej, bo nie bałam się wysłać ich na wysokie szczyty. Te piękne diwy zaserwują nam wspaniałą ucztę muzyczną - mówiła Cleo tuż przed występem Magdaleny, Wiktorii i Cornelii.

dvlmn70

Fragment występu tria z drużyny Cleo możecie zobaczyć już teraz. Dodajmy, że po jego zakończeniu pozostali trenerzy "The Voice Kids" nie kryli zachwytu.

- Mieliśmy dzisiaj iście królewski występ - podsumował występ dziewczyn Tomson.

- Sięganie po takie utwory wymaga dużej świadomości, dojrzałości i doświadczenia. Pokazałyście klasę i to, jak ten utwór jest piękny - dodał Baron.

Ostatnie Bitwy trzeciej edycji muzycznego show zobaczymy w sobotni wieczór o 20:00 w telewizyjnej Dwójce.

dvlmn70

Podziel się opinią

Share

dvlmn70

dvlmn70