Trwa ładowanie...

"The Voice Kids": Cleo i Dawid Kwiatkowski opowiadają miłosne historie ich rodziców. Zobaczcie wideo

Podczas nagrań emitowanej edycji muzycznego show, trenerów wzięło na wspominki dotyczące ich rodziców. Posłuchajcie, jak poznali się mama i tata Cleo oraz kiedy zakochali się w sobie rodzice Dawida Kwiatkowskiego.

"The Voice Kids": Cleo i Dawid Kwiatkowski opowiadają miłosne historie ich rodziców. Zobaczcie wideoŹródło: tvp, fot: Jan Bogacz
d2kjlt2
d2kjlt2

- Mój ojciec to był niezły aparat, ponieważ zobaczył moją mamę po raz pierwszy u przyjaciela na zdjęciu! Nie znając jej, pojechał odebrać ją z pociągu z wielkim bukietem kwiatów - wyznała Cleo.

Jej słowa skłoniły do zwierzeń także Dawida Kwiatkowskiego. - Mój tata poznał moją mamę na pasach, na czerwonym świetle. Moja mam taka "niezdarka" szła z zakupami i wszystko jej się wysypało… - zaczął opowieść trener.

Tata Dawida pomógł zebrać zakupy swojej przyszłej żonie. Ale do kolejnego spotkania doszło dopiero rok później. Spotkał ją na dancingu i powiedział: - To jesteś ty! Od tego masła wypadającego z torby... - opowiadał Dawid, po czym dodał: - I tadam! Witam was.

d2kjlt2

Osobiste historie trenerzy opowiedzieli podczas Przesłuchań w Ciemno, w trakcie których kompletowali swoje drużyny. W najbliższą sobotę podczas trzecich już Bitew na scenie wystąpi team Cleo. Wokalistka będzie musiała wybrać uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu a tym samym dostaną szansę na udział w wielkim finale trzeciej edycji "The Voice Kids".

Kto z drużyny piosenkarki zachwyci pozostałych trenerów i publiczność? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

d2kjlt2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kjlt2